top of page

Serija #389 | 3 būdai pakviesti žmogų į komandą ⭐️

Yra trys būdai pakviesti žmogų į verslą, bet dauguma žmonių naudoja tik vieną.


#1 Tiesioginis Pakvietimas

Tai yra pakvietimo būdas, kai pasiūlome verslo galimybę žmogui, su kuriuo bendraujame. Pvz.:


"Labukas Tomai, nežinau kuo šiuo metu užsiemi, bet norėjau paklausti ar būtum atviras sužinoti apie galimybę papildomai užsidirbti iš namų? Jei nesi atviras viskas gerai, tiesiog norėjau tavęs paklausti"


Dauguma tinklinio marketingo atstovų naudoja tik šitą pakvietimą.


#2 Netiesioginis Pakvietimas

Tai yra pakvietimo būdas, kai paklausiame žmogaus, ar jis pažįsta ką nors, ką domintų mūsų verslo galimybė. Pvz.:


"Sveikas Tomai, kaip sekasi? Aš pradėjau dirbti su kompanija, kur padedu žmonėms užsidirbti papildomai iš namų. Gal iš tavo pažįstamų rato yra kažkas, kas šiuo metu ieško papildomai užsidirbti ir galėtum man juos parekomenduoti? Jei ne, viskas gerai, tiesiog norėjau paklausti."


Neretai žmogus išgirdęs šį pakvietimą sakys: "palauk palauk, aš pats norėčiau sužinoti, kas čia per galimybė"


#3 Super-netiesioginis Pakvietimas

Tai yra pakvietimo būdas, kada mes "atimame" galimybę iš žmogaus. Šį pakvietimo būdą gali naudoti žmonėms, kuriems bijai pasiūlyti verslo galimybę, nes galvoji, kad jie yra per daug sėkmingi, per daug uždirba savo darbe ir t.t. Pvz.:


"Sveki Andriau, kaip laikotės? Neseniai pradėjau dirbti su kompanija, kur padedu žmonėms papildomai užsidirbti iš namų. Žinau, kad jūsų tokia veikla tikrai nedomintu, bet gal kažkas iš jūsų pažįstamų rato, būtų atviras apie tai sužinoti daugiau, būčiau labai dėkinga jei mane parekomenduotumėte? Jei ne, viskas gerai, tiesiog norėjau jūsų paklausti. Iš anksto ačiū."


Neretai žmogus išgirdęs šį pakvietimą sakys: "o kodėl tu sakai manęs nedomintu, papasakok daugiau ir man".Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla72 peržiūros0 komentarų

Σχόλια


bottom of page