top of page

Serija #387 Išsiskyrimo Sezonas! 🚀🚀🚀

Šventės yra nuostabus laikotarpis, kada galime daugiau laiko praleisti su šeima, apmąstyti praėjusius metus, suplanuoti ateinančius, linksmai praleisti laiką ir t.t.


Bet šventinis periodas taip pat yra vienas iš IŠSISKYRIMO LAIKOTARPIŲ.


Kas yra "išsiskyrimo laikotarpis"? Tai laikotarpis, kada dauguma žmonių atsipalaiduoja ir tu gali labai lengvai išsiskirti iš minios. Jei kažkas lekia pilnu greičiu, sunku juos pavyti ar net aplenkti, bet kai jie sulėtina greitį, tada yra tavo šansas.


Kaip mano mentorė sako, kai visi atsipalaiduoja, tada mum reikia kaip tik susiimti labiau ir išnaudoti tą laiką. Kiekvienais metais yra keletas išsiskyrimo sezonu, tai šventės, vasaros atostogų metas ir t.t.


Kalėdos tai kalėdų diena, ne kalėdų savaitė ar kalėdų mėnesis. Daugelis visiškai atleidžia savo verslo vadžias per šventinį periodą. Jie nusprendžia, kad nėra prasmės kažką daryti, nes visi atsipalaidavę ir niekas nepirks jų produkto ir nesidomės verslu. TAI NETIESA. Daug žmonių perka kalėdiniu laikotarpiu ir daug žmonių susimąsto apie papildomas pajamas, ypač jei trūko pinigų per šias kalėdas.


Labai dažnai matau, kaip žmonės tinkliniame marketinge praranda dvi savaites ar net daugiau per šventinį periodą.


Būtent čia tu gali išsiskirti.


Kaip Will Smith sako "jei lieki pasiruošęs, tada nereikia pasiruošti". Jei lieki veiksme per šventinį periodą, tada neprarandi pagreičio, kuri per visus metus sukurei, ir Sausio 1 nereikia vėl iš naujo "įsivažiuoti" versle.


Taip pat, švenčių metu turi mažiau konkurencijos, pagalvok, jei daugelis atsipalaiduoja ir mažiau postina į socialinę mediją ir daro mažiau gyvų transliacijų, tada tau yra lengviau pasiekti daugiau žmonių, dėmesys yra "pigesnis", kada kiti atsipalaiduoja.


Tad linkiu tau labai gerų švenčių, ir nesakau, kad kalėdų dieną turėtum dirbti 16 valandų savo versle, bet atsimink, kad nedaug veiksmo yra žymiai geriau, nei jokio veiksmo. Kiekvieną dieną stenkis padaryti nors kažką, kas prisidės prie tavo tikslų realizavimo ir stums tavo verslą į priekį.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?

 

Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?

 

Pamoka #3: Kaip sukurti gerą atmosferą ir kultūrą savo komandoje. Kaip užtikrinti, kad visi komandos nariai jaustūsi gerai tavo komandoje, nesvarbu kokie jų tikslai ir troškimai?

 

Pamoka #4: Keturi asmenybių tipai. Kaip pakviesti skirtingų asmenybių tipų žmones į verslą ir kaip su jais dirbti? 

 

Pamoka #5: Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius. Tapk renginių reklamos “mašina” ir kelk savo verslo mastelį naudodamas/ -a renginius.

 

Pamoka #6: Mentorystė. Kodėl mentorystė yra svarbi ir kaip būti geru mentoriumi savo komandos nariams? Kaip padėti žmonėms tobulėti komandoje?

 

Pamoka #7: Problemų sprendimas. Kaip susitvarkyti su iššūkiais ir problemomis versle, kaip padėti savo komandos nariams išspręsti problemas?

 

Pamoka #8: Keturi komandos nario progreso lygiai. Kaip padėti komandos nariui skirtinguose etapuose? Kaip suteikti teisingą kiekį instrukcijų ir motyvacijos?

 

Pamoka #9: Kaip pravesti 3-jų krypčių skambutį, prezentaciją ir mokymų renginį. Ką svarbu žinoti organizuojant renginius, kaip susitvarkyti su kandidato klausimais ir pasipriešinimu?

 

Pamoka #10: Tiksų užsibrėžimas ir veiksmų planas. Kaip padėti savo komandos nariams pamatyti “didelį paveikslėlį” ir išsiugdyti viziją?

 

BONUS #1: Pasidalinsiu su tavimi ką išmokau per “BEYOND LEADERSHIP” (“Virš Lyderystės”) mokymuose su Eric Worre Las Vegase. Į šiuos mokymus gali papulti tik tinklinio marketingo lyderiai uždirbantys virš $100,000 per metus tinklinio marketingo versle ir bilietas vienam žmogui į šį renginį kainuoja $5000. 


Šių mokymų pagrindas buvo SISTEMOS ir kaip jas sukurti savo komandoje. Sistemos padeda augti tavo verslui, nes sukuria dublikaciją tavo komandoje. 

 

Kalbėsime, kaip sukurti šias sistemas:

1. Klientų pritraukimo sistema

2. Klientų išlaikymo sistema

3. Komandos narių pritraukimo sistema

4. Komandos narių išlaikymo sistema

5. Pagrindinio lygio sistema

6. Renginių reklamavimo sistema

7. Saviugdos ir asmeninio tobulėjimo sistema

8. Pripažinimo ir apdovanojimų sistema

9. Bendravimo sistema

 

BONUS #2: Mokymas su autore, neuro linvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos kaučere Rita Grinevičiene tema “Kaip padaryti prezentaciją esant skirtingiems mokymosi ir informacijos priėmimo būdams?”.

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo LYDERYSTĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/lyderystesstovykla


50 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page