top of page

Serija #381 Koks yra LYDERIO darbas? 📈📈📈

Lyderis turi daug skirtingų darbų ir atsakomybių, bet viena svarbiausių yra padėti komandos nariams atlikti veiksmus ir pasiekti norimą tikslą.


Kad padėtume parduoti, turime išmokinti kaip parduoti, kad padėtume statyti komandą, turime išmokinti, kaip statyti komandą ir t.t.


Ar tai reiškia, kad turime būti ekspertais visose verslo srityse, kad galėtume visko išmokinti savo komandos narius?


Toli gražu nebūtina!


Matai, jei nori, kad tau būtų sunku buti lydere (-iu), tada bandyk viską daryti pati/pats. Motyvuok komandą, mokink komandą, palaikyk komandą, vystyk komandą ir t.t. Tada sakysi "wow! lyderystė yra sunkus darbas!".


O kaip galėtum dirbti PROTINGAI, vietoje to, kad dirbtum SUNKIAI?


Protingi lyderiai naudoja įrankius, kurie padaro dalį darbo už juos. Pavyzdžiui RENGINIAI. Renginys yra įrankis, kuris padeda tau ir padaro daug darbo už tave. Tu sukvieti komandos narius į renginį, o renginyje esantys pranešėjai ir lyderiai mokina, įkvėpia, motyvuoja, duoda naujų žinių, papasakoja apie produktus ir t.t.


Vietoje to, kad pati viską darytum, tu pasinaudoji įrankiu, kuris už tave tai padaro.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla57 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Kommentare


bottom of page