top of page

Serija #373 Ar tu darai šias 3 klaidas tinklinio marketingo versle? 😮

Man dažnai užduoda klausimą: "Kokias didžiausias klaidas matai tinkliniame marketinge?".


Žemiau pasidalinsiu trimis, su kuriomis teko susidurti labai dažnai pačiam.


#1 Klaida: Pervertina, ką galėtų nuveikti per 6 mėnesius ir neįvertina, ką galėtų pasiekti per 6 metus.

Daugelis nori greitų rezultatų, bet tai įvyksta retai. Verslas reikalauja laiko ir pastangų. Dažnai žmonės ateina į tinklinio marketingo industriją su "samdomo darbuotojo mentalitetu" ir tikisi, kad kaip darbe, padirbs savaitę ir iš karto gaus atlyginimą. Bet tinklinė rinkodara nėra darbas, tai verslas, o versle mes pradžioje dedame daug pastangų ir laiko, bet neuždirbame labai daug, o vėliau uždirbame daug, bet jau nereikia įdėti tiek darbo.


#2 Klaida: Nesimokina ir neinvestuoja į save.

Visose profesijose: daktaras, teisininkas, buhalteris, stalius, elektrikas, santechnikas ir t.t., mums reikia pabaigti kažkokius mokslus, kad galėtume kompetetingai atlikti savo darbą. Bet dažnai matau žmones tinklinio marketingo versle, kurie tikisi pasiekti aukštų rezultatų nesimokindami. Tinklinė rinkodara yra profesija ir todėl, mums reikia studijuoti šią profesiją ir įgyti reikalingus įgūdžius ir žinias.


#3 Klaida: Nepastovumas

Beveik visos strategijos veiks tinkliniame marketinge jei darysi tai pastoviai. Daugelio klaida yra ta, kad pabando kažką 2-3 dienas, negauna iš karto rezultato ir nustoja tai daryti. Norint gauti rezultatus, visus veiksmus, ypač "pajamas generuojančius veiksmus", turi daryti kiekvieną dieną. Pastovumas padės gauti geresnius rezultatus ir padidins tavo "patikimumą" kitų žmonių ir tavo komandos akyse.


Išvenk šių trijų klaidų ir tau tinklinio marketingo versle seksis žymiai geriau.


Užduok sau klausimą:


Ar aš tikiuosi rezultato greičiau, nei jis iš tikrūjų tūrėtų įvykti?


Ar aš pakankamai į save investuoju, kad galėčiau gauti geriausius rezultatus?


Ar aš darau verslą pastoviai, ar tik tada, kada man "užeina"?

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla


Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?


Programa skirta būtent TAU!


Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla


Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.


Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai.


Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.


Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.


Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.


Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale.


Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.


Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.


Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?


Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.


Stovyklos kaina tik - 35€
68 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page