top of page

Serija #371 3 būdai išmokti kažką naujo! 💎

Jei norime progresuoti savo versle ir vis gauti geresnius rezultatus, tada turime nuolatos investuoti į save ir mokintis naujų įdėjų ir strategijų.


Yra trys pagrindiniai būdai išmokti kažką naujo, savo versle:


#1: Mokintis

Knygos, video pamokos, audio podcastai, gyvi seminarai. Skaitant knygą yra labai svarbu pasibraukti geras įdėjas, kad paskiau būtų lengviau surasti. Jei žiūri video mokymus ar dalyvauji seminare, būtinai daryk užrašus. Trumpas pieštukas yra geriau, nei ilga atmintis.


#2: Pokalbiai

Stenkis daugiau laiko praleisti su žmonėmis, kurie yra pasiekę daugiau nei tu. Jei tu esi protingiausias žmogus kambaryje - tu ne tame kambaryje. Stenkis daugiau klausyti ir mažiau kalbėti. Kai kalbi, tu tik kartoji tai ką jau žinai, kai klausai, tu gali išmokti kažką naujo.


#3: Stebėti

Daugelis žmonių žiūri televizija ir stebi socialine medija, kaip vartotojai. Bet verslininkai turėtų stebėti, kaip marketologai ir atkreipti dėmesi į tai, kaip kompanijos daro reklamą, kaip influenceriai daro postus ir t.t. Galima labai daug išmokti vien tik stebint žmones, kurie jau gauna gerus rezultatus.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla


Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.


Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui.


Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU.


Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!


Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?


Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?


Pamoka #3: Kaip sukurti gerą atmosferą ir kultūrą savo komandoje. Kaip užtikrinti, kad visi komandos nariai jaustūsi gerai tavo komandoje, nesvarbu kokie jų tikslai ir troškimai?


Pamoka #4: Keturi asmenybių tipai. Kaip pakviesti skirtingų asmenybių tipų žmones į verslą ir kaip su jais dirbti?


Pamoka #5: Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius. Tapk renginių reklamos “mašina” ir kelk savo verslo mastelį naudodamas/ -a renginius.


Pamoka #6: Mentorystė. Kodėl mentorystė yra svarbi ir kaip būti geru mentoriumi savo komandos nariams? Kaip padėti žmonėms tobulėti komandoje?


Pamoka #7: Problemų sprendimas. Kaip susitvarkyti su iššūkiais ir problemomis versle, kaip padėti savo komandos nariams išspręsti problemas?


Pamoka #8: Keturi komandos nario progreso lygiai. Kaip padėti komandos nariui skirtinguose etapuose? Kaip suteikti teisingą kiekį instrukcijų ir motyvacijos?


Pamoka #9: Kaip pravesti 3-jų krypčių skambutį, prezentaciją ir mokymų renginį. Ką svarbu žinoti organizuojant renginius, kaip susitvarkyti su kandidato klausimais ir pasipriešinimu?


Pamoka #10: Tiksų užsibrėžimas ir veiksmų planas. Kaip padėti savo komandos nariams pamatyti “didelį paveikslėlį” ir išsiugdyti viziją?


Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.


Stovyklos kaina €35
46 peržiūros0 komentarų

Commentaires


bottom of page