top of page

Serija #370 Ieškok žmonių, kurie UŽDIRBDAVO didelius pinigus 💶💶💶

Neretai, kai pakviečiame į verslą žmogų, kuris visą gyvenimą uždirbo 1000€-2000€ per menesį, sunku jam perteikti viziją, kad jis galėtų uždirbti 10,000€ ar 50,000€ per menesį, jam sunku tai suvokti.


Taip pat, dažnai žmonės prisijungia prie tinklinio marketingo, kad uždirbtų 300€-500€. Tai nėra blogai, nes tai vistiek vertingas komandos narys, bet jei tu nori lyderių, kurie būtų alkani geresniam gyvenimui, tada reikia kitokių žmonių.


Todėl verta ieškoti žmonių, kurie UŽDIRBDAVO didelius pinigus. Galbūt tas žmogus turėjo gerą darbą ir aukštas pareigas, bet jau nebedirba to darbo, gal turėjo savo verslą, bet jau nebeturi to verslo, galbūt uždirbdavo daug tinklinio marketingo versle, bet jau nebedirba su ta kompanija.


Yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl verta kviesti į verslą žmones, kurie daug uždirbdavo:


1. Jų nereikia įtikinėti, kad jie galėtų daug uždirbti, jie patys tai žino, nes uždirbdavo didelius pinigus, ir dažniausiai, nori vėl sugrįžti prie tų pačių pajamų. (Sako vienintelis dalykas blogesnis, nei turėti mažai pinigų, yra turėti daug pinigų ir tada, vėl grįžti prie mažų pinigų)


2. Jie neateina į verslą "žaisti". Tokie žmonės dažniausiai ateina pas tave į komandą rimtai dirbti. Jie turi didelius tikslus ir ambicijas. Jie nori didelių rezultatų - GREITAI. Jie būna pasiruošę įdėti daug darbo ir gauti didelį atlygį.


Tad pagalvok ką tu pažįsti, kas uždirbdavo didelius pinigus, bet nebeuždirba. Paklausk savo draugų, pažįstamų ir komandos narių, ką jie pažįsta.


Susitikusi (-ęs) su šiais žmonėmis iš karto rodyk jiems "didelį paveikslėlį". Nepasakok, kaip jie gali parduoti produktą ir uždirbti 10€, rodyk jiems viziją, kur jie galėtų būti tavo verslo dėka ir ką jie galėtų pasiekti.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje. Šis mokymas kainavo virš €1000 už bilietą, viešbutį, skrydžius ir t.t.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla48 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page