top of page

Serija #364 | 3 Žingsniai Versle - Vaikykis, Bėk ir Išdrįsk

Tinklinio Marketingo versle yra trys vaiksmai, kurie tau padės gauti geresnius rezultatus versle!


#1: Vaikykis

Nuolatos ieškok būdų, kaip plėsti savo verslą, kaip rasti naujų klientų, kaip rasti naujų komandos narių. Tau tikriausiai reikės pasakyti "NE", kai kuriems dalykams savo gyvenime, kad galėtum susikoncentruoti į verslo statymą. Kaip lenktyniniui žirgui, tau taip pat reikės užsidengti akis, kad matytum tik tiesiai prieš tave esantį savo tikslą ir nesidairytum į kitus, ir nežiūrėtum į tai, ką jie daro.


#2: Bėk

Bėk su lyderiais, kol rasi kitus lyderius. Tada bėk su tais, kuriuos atradai. Nežiūrėk į naują komandos narį, kaip į galutinę stotelę, žiūrėk į jį kaip į langą, kuris nuves pas daugiau žmonių. Net ir nesėkmingi, daug nepasiekę žmonės pažįsta sėkmingų, įtakingų žmonių. Visada klausk "ką tu pažįsti?", "Su kuo mane galėtum supažindinti?", "Kam galėtume kartu padaryti prezentaciją?" ir eik vis gylyn savo komandoje.

Naujam žmogui reikės pasiskolinti tavo pasitikėjimą savimi, tavo žinias ir tavo entuziazmą, kai pradės statyti komandą.


#3. Išdįsk

Išdrįsk daryti tai, kas nėra tavo komforto zonoje, kam tu dar nepasiruošusi (-ęs), ką šiek tiek bijai daryti. Kai pasižiūriu į savo 10 metų kelionę tinklinėje rinkodaroje, matau, kad didžiausi šuoliai mano gyvenime įvyko tada, kai dariau kažką, kam buvau nepasiruošęs.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Paskutinė diena pasinaudoti BLACK FRIDAY pasiūlymais. Visos mokymų programos čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/mokymuprogramos


64 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page