top of page

Serija #363 Ką daryti jei žmogus neturi pinigų STARTINIAM PAKETUI? 💶💷💵

Dauguma tinklinio marketingo kompanijų turi kokį nors startinį paketą. Šis paketas gali kainuoti 100€, 500€ ar 1000€. Žinoma kartais, po prezentacijos, kandidatas pasakys, kad neturi pakankamai pinigų, kad pradėtų versle. Šioje vietoje dauguma tinklinio marketingo atstovų pasiduotų, bet be reikalo. Yra tam tikri klausimai ir veiksmai, kuriuos galime padaryti po to, kai žmogus padakė, kad neturi pinigų.


1 Klausimas: Jei turėtum pinigų, ar pirktum šį startinį paketą?

Dažnai žmonės panaudos "netruiu pinigų", kaip būdą tavimi atsikratyti, bet iš tikrųjų jie nebūtų pirkę to startinio paketo, net jei turėtų pinigų. Jei uždavus šį klausimą negauni tvirto "TAIP", tada tas žmogus nėra timtai nusiteikęs ir šį prieštaravimą naudoja tik kaip pasiteisinimą. Jei žmogus patvirtina, kad pirktų startinį paketą, jei turėtų pinigų, tada užduodam antrą klausimą.


2 Klausimas: Kiek tau trūksta iki 500€?

Sakykim, kad tavo kompanijos startinins paketas kainuoja 500€. Tada klausiame kandidato, kiek jam trūksta iki tos sumos. Galbūt tas žmogus jau turi 400€ ir jam trūksta tik 100€. Dabar jau nebekovojame dėl 500€, o tik dėl 100€.


3 Klausimas: Kaip galėtum gauti tuos trūkstamus 100€?

Žinau žmonių, kurie pardavė dviratį, playstation arba xbox žaidimų konsoles, senus vaikų žaislus ir t.t., kad pradėtų savo verslą tinklinėje rinkodaroje. Kai užduodame žmogui klausimą: "kaip galėtum tuos pinigus gauti?", mes aktyvuojame jo smegenis ir tas žmogus pradeda ieškoti variantų ir galimybių. Vieni padirbs šiek tiek viršvalandžių, kiti parduos kažką, treti pasiskolins, kad galėtų startuoti su tavo kompanija. Jei žmogus mato, kad ta investicija atsipirks su kaupu, ras būdą pradėti.


4 Žingsnelis: Pridėti žmogų į tavo "verslo galimybės" grupę.

Po atsakymo į paskutinį klausimą tu gali pasakyti: "Tokiu atveju, kaip tavo, kol surinksi pinigus, kad prisijungtum prie mūsų kompanijos, aš tave pridėsiu prie mūsų verslo galimybės grupės, kur rasi daugiau informacijos apie tai ką mes darome. Kai jau turėsi pakankamai pinigų prisijungti, tada tave užregistruosime į kompaniją".


Tada pridedame žmogų prie mūsų verslo galimybės grupės, kur jis matys daugiau informacijos apie kompaniją, matys kaip mes duodame pripažinimą komandos nariams už pasiekimus, matys naujas skatinimo programas kompanijoje ir t.t Tokiu būdu, mūsų verslo galimybės grupė palaiko ryšį su mūsų kandidatu.


Taip pat patys galime laikas nuo laiko susisiekti su kandidatu ir patikrinti, ar jau yra pasiruošęs pradėti.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Sužinok apie visas mokymų programas, kurios gali padėti tau gauti geresnius rezultatus čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/mokymuprogramos


47 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Commenti


bottom of page