top of page

Serija #362 Ko reikėtų NEDARYTI jei esi lyderis? 🔝

Dažnai kalbame apie dalykus, kuriuos reikėtų daryti, bet šiandien norėjau pasidalinti 3-mis dalykais, kurių reikėtų NEDARYTI, jei esi lyderė (-is) arba nori tokiu tapti.


#1 Klaida: Neprašyk žmonių savo komandoje daryti kažką, ko tu pati/pats nedarai. Jie gali daryti dalykus, kurių tu nedarai, bet tu neturėtum jiem to sakyti. Rodyk pavyzdį ir rekomenduok, kad darytų tai, ką tu darai. Nepamiršk, kad tavo komanda žiūri į tavo kojas, ne į tavo burną.


#2 Klaida: Nekelk DRAMOS savo komandoje ir versle. Neapkalbinėk, nekurstyk neapykantos, neveidmainiauk, neapgaudinėk, nemeluok ar kažkaip kitaip įtakok blogą kultūrą ir blogą atmosferą savo versle. Kai pašalini dramą iš savo verslo, tu uždirbi kur kas daugiau, verslas auga greičiau ir žmonės nori būti tavo komandoje.


#3 Klaida: Nepavydėk savo komando nariams sėkmės, dėmesio, pripažinimo ir t.t. Kuo daugiau pasiekia tavo komandos nariai, tuo stabilesnį verslą tu turėsi. Pavydas kitiems žmonėms sėkmės ir visos garbės troškimas tik sau, yra užslėpto nepilnavertiškumo ženklas, jei tu pavydi kitiems sėkmės paklausk savęs, kodėl aš nesijaučiu saugus matyti kitų sėkmę ir būti laimingas už tai.


Jei vengsi šių trijų klaidų, tavo lyderystės lygis kils ir gausi kur kas geresnius rezultatus savo veikloje!

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


42 peržiūros0 komentarų

Коментарі


bottom of page