Serija #358 Ar tu esi “žalio mygtuko” žmogus? ✅

Visi turime tokiu "draugų", kurie skambina tik tada, kai jiems kažko reikia arba jie kažko nori. Primus kelis kartus keli ragelį su džiaugsmu, bet laikui bėgant, kyla noras spausti tą raudoną mygtuką ir atmesti skambuti.


Visi turėtume stengtis tapti "žalio mygrtuko žmonėmis", kad kai žmogus pamato mūsų skambutį, su malonumu keltų ragelį. Kad tai įvyktų, mes turime investuoti į SOCIALINĮ KAPITALĄ.


Įsivaizduok, kad žmogus ateina į banką ir sako kasininkei "norėčiau 1000€". Kasininkė paklausia jo "koks jūsų sąskaitos numeris", o žmogus atsako "aš neturiu čia sąskaitos". Žinoma kąsininkė paaiškintų, kad taip neveikia. Turi turėti sąskaitą, į kurią įneši pinigus, ir tik tada gali iš jos kažką išsitraukti. Kaip ir savaime aišku ir visiems suprantama.


Bet santykiai veikia taip pat. Jei tu nieko neįdedi į santykius, kaip gali tikėtis kažką gauti. Jei tik imi imi imi, bet nieko neduodi, tokie santykiai nėra labai sveiki.


Todėl dažnai tinklinio marketingo atstovai negauna labai gerų rezultatų, nes skambina arba rašo žmonėms tik tada, kai nori jiems parduoti produktą ar pasiūlyti verslo galimybę, bet niekada nepalaiko ryšio su tuo žmogumi ir nepalaiko draugystės.


Žinoma mes visi turime daryti "pajamas generuojančius veiksmus" kiekvieną dieną savo versle, bet kodel gi nepaskirti bent 15-20 minučių per dieną "santykių stiprinimui". Tai galėtų būti pozityvūs, palaikantys komentarai ant kitų žmonių postų, malonūs atsakymai į žmonių stories, ar net skambutis kažkam tiesiog pasakyti "labas, kaip tu gyveni?".

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


Šiansien 21:00val. Lietuvis laiku STARTAS! Paskutinis šansas tau ir tavo komandai prisijungti!7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis!

 

Ar norėtum gauti apčiuopiamus rezultatus socialinėje medijoje per trumpą laiką?

 

Ar norėtum užtikrinti, kad kievieną dieną padarytum Pinigus Generuojančius Veiksmus savo verslui?

 

Ar norėtum labiau savimi pasitikėti darant video ir postus socialinėje medijoje?

 

Ar norėtum pradėti kurti turinį ir tapti žmonių pritraukimo meistru?

 

TADA 7 DIENŲ SOCIALINĖS MEDIJOS IŠŠŪKIS YRA SKIRTAS TAU!

 

Tai INTENSYVUS kursas internetu, kuris tave “paleis į sėkmę” versle. 

 

PERSPĖJIMAS!