Serija #356 Kaip NEUŽKNISTI savo klientų chato? 🤯

Klientams skirti chatai gali būti labai naudingas įrankis, ypač jei nori turėti nuolatinius pastovius pardavimus.


Klientu chatas tai grupė skirta klientams, kuri gali būti sukurta Facebook Messenger'yje, Instagram žinutėse, Whatsapp'e, Viber'yje ir t.t.


Toks chatas yra labai naudingas, nes gali palaikyti ryšį su savo klientų baze, dalintis su jais akcijomis, ypatingais pasiūlymais, naujų produktų pristatymais ir t.t.


Kiekvieną kartai kai kažkas nuperka produktą iš tavęs arba nors pasidomi produktais, pasiūlyk jiems prisijungti prie tavo "mylimiausių klientų grupės". Tokiu būdu tu pradedi kurti savo klientų bazę. Taip, užtruks šiek tiek laiko, kol pastatysi nemažą klientų grupę, bet po to tai gali tau atnešti šimtus eurų pastovių pajamų kiekvieną mėnesį.


BET...


Neretai, kai pridedame klientus prie tokio chato, labai greitai jiems atsibosta nuolatinis telefono skambėjimas, kai kiekvieną kartą mūsų chate kažkas parašo ką nors ir jie išeina iš mūsų chato, tokiu būdu mes vėl prarandame su jais ryšį.


Kad tai neatsitiktų, labai patarčiau savo klientų chate "prikabinti" pasveikinimo postą chato viršuje ir tame poste paprašyti, kad prisijungę klientai paspaustu "mute/išjungti pranešimus" mygtuką tavo chate. Tokiu būdu jiems nebeskambės telefonas kiekvieną kartą, kai kažkas parašo klausimą ar tu įdedi naują produktą/akciją, bet kai norės, visada galės užeiti į chatą ir pamatyti kokie produktai tuo metu yra su akcija.


Žinutė galėtų skambėti taip:


"Sveikinu prisijungus prie mano "mylimiausių klientų grupės"!

Šioje grupėje dalinsiuos pačiomis geriausiomis akcijomis, nuolaidomis, konkursais, prizų traukimais, atsakinėsiu jums rūpimus klausimus, dalinsiuos naujausiais produktais, suteiksiu naudingą informaciją, patarimus ir dar daug daugiau.

Labai prašau paspausk "MUTE/IŠJUNGTI PRANEŠIMUS" šioje grupėje, kad tau neskambėtų telefonas kiekvieną kartą, kai kažkas paklausia klausimą ar aš įdedu kokią nuotrauką"


Gali net prisegti ekrano nuotrauką, kur tiksliai reikia paspausti, kad išjungtum grupės pranešimus.


Taip mažiau žmonių išeis iš tavo klientų chato ir jiems neįkirėsi.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkis!

 

Ar norėtum gauti apčiuopiamus rezultatus socialinėje medijoje per trumpą laiką?

 

Ar norėtum užtikrinti, kad kievieną dieną padarytum Pinigus Generuojančius Veiksmus savo verslui?