top of page

Serija #350 Kodėl geriau rodyti REALISTIŠKUS pinigus reklamuojant savo verlsą? 😇

Kiekvienoje tinklinio marketingo kompanijoje yra žmonių, kurie uždirba kelis šimtus eurų papildomai ir yra žmonių, kurie pasiekia aukščiausias pozicijas ir uždirba dešimtis ar net šimtus tūkstančių eurų per mėnesį. Bet kai eina kalba apie postų darymą socialinėje medijoje, kad pritraukti potencialius verslo partnerius ir juos sudominti savo verslo galimybe, yra kur kas efektyviau naudoti realistiškas sumas.


Pavyzdžiui prieš pandemiją, Amerikoje buvo keli šimtai tūkstančių Uber vairuotoju, tai žmonės, kurie naudoja savo automobilį, kad dirbtų kaip taxi ir papildomai užsidirbtų. Vidutinis Uber vairuotojas uždirbdavo apie 300$ per mėnesį papildomai. Ne 3000$, ne 30,000$, tik 300$. Daugumai žmonių tai yra suvokiama pinigų suma papildomam uždarbiui, bet jei mes pradedame reklamuoti paprastam žmogui protu nesuvokiamas sumas, mes atbaidome žmones užuot juos sudominę.


Taip pat, daugelis žmonių, kurie ateina į tinklinį marketingą prieš tai nėra turėję savo verslo ir jie kitaip žiūri į pajamų uždarbį, nei verslininkai. Daugelis samdomų darbuotojų susieja pinigus su laiku, kurį užtrunka tas pajamas uždirbti.


Pavyzdžiui, jei žmogus savo pilno etato darbe uždirba 2000€ per mėnesį ir dirba apie 40-50 valandų per savaitę, kad uždirbtų tuos pinigus ir pamato tavo skelbimą tokiu tekstu: "Kas norėtų prisijungti prie mano komandos ir uždirbti 2000€ papildomai per mėnesį?".


Mums atrodo, taigi super, duodam žmogui galimybe papildomai užsidirbti ir padvigubinti savo mėnesines pajamas, bet tam žmogui tai skamba, kad reikės dirbti dar papildomas 40-50 valandų per savaitę priedo prie 40-50 valandų per savaitę, kurias jau dirba. Žmogus pagalvoja "ne aš neturiu tiek jėgu, kad galėčiau tiek daug dirbti" ir jį atbaido mūsų pasiūlymas.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


37 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page