top of page

Serija #338 Nuolatos statai ir nuolatos atstatinėji 👊

Sako nėra nieko pastoviau už pokyčius!


Mūsų versle tai galioja 100%. Jei įsivaizduoji, kad pastatysi vieną komandą ir visą likusį gyvenimą jis bus tokia pati ir tau daugiau nieko nereikės daryti, gyveni iliuzijų pasaulyje. Tai yra vienas iš Tinklinio Marketingo mitų: "pakviesk 3 žmones ir daugiau nieko gyvenime nereikės daryti".


Realybė yra žinoma kitokia. Žmonės gauna darbus, praranda darbus, tuokiasi, skiriasi, serga, išeina į dekretines, išeina į pensiją ir t.t. Gyvenimas yra nuolatinė pokyčių virtinė. Ir visi šie pokyčiai žinoma įtakos tavo verslą ir komandą.


Todėl per savo karjerą tinklinėje rinkodaroje tu praleisi didumą laiko statydama ir vėliau atstatinėdama savo komandą. Tokio dalyko kaip "pastatyk vieną kartą ir daugiau nieko nereikia daryti" nėra. Pasyvios pajamos nereiškia, kad viena kartą pakvietei 5 žmones ir visą likusį gyvenimą nereikia dirbti, pasyvios pajamos reiškia, kad už pastangas kurias įdedi tau moka vėl ir vėl, bet komanda ne visada bus tokia pati.


Kai kurie žmonės turės asmeninių problemų ir nustos dirbti, kiti išeis į kitas kompanijas, treti praras motyvaciją ir t.t. Ir tuos, kurie nustoja dirbti tu turėsi pakeisti kitais. Sėkmingiausi tinklinio marketingo lyderiai niekada nenustoja kviesti žmonių ir statyti komandos.


Nusiteik, kad žmonių atkritimas yra natūrali verslo dalis ir tada tavęs tai nepaveiks taip negatyviai. Ne visi, kurie pradeda universitetą jį pabaigia, ne visi, kurie pradeda lankyti sporto klubą pasiekia norimą rezultatą, lygiai taip ne visi, kurie pradės su tavo kompanija kažką pasieks ir liks su kompanija ateinančius 10, 20 ar 30 metų.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


37 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page