top of page

Serija #335 O ne!😱 Tik ne “Sėkmės Tarpas”

Saviugda ir asmeninis tobulėjimas yra be galo svarbūs tinklinio marketingo versle. Mums nuolatos reikia progresuoti, palaikyti motyvaciją, rasti naujas idėjas ir metodus ir t.t. Bet neretai sutinku tinklinio marketingo atstovus, kurie nieko daugiau nedaro, tik mokinasi. Atrodo, kad jie bando tapti tinklinio marketingo profesoriais, o ne pastatyti verslą iš kurio galėtų uždirbti pinigus. Aš juos vadinu "informacijos narkomanais" nes susidaro įspūdis, kad jie turi priklausomybę informacijai.


"Sėkmės Tarpas" būtent yra skirtumas tarp to ką tu žinai ir tarp to ką tu darai. Informacija ir žinios yra BEVERTĖS jei jų nepanaudoji praktikoje. Informacija nėra galia, informacija yra potenciali galia. Panaudota informacija yra tikroji galia.


Todėl labai svarbu kiekvieną kartą kai skaitai knygą, klausai mokymų audio, žiūri mokymų video ar dalyvauji mokymų renginyje tu išrinktum bent vieną dalyką, kurį praktiškai panaudosi iš to mokymo. Žinau, kad kartais gali būti informacijos perkrova po mokymų ir nežinai nuo kurio galo pradėti, bet išsirink tik vieną įdėją ir panaudok ją. Tada grįšk ir išsirink antrą ir t.t.


Ypač jei investuoji į mokymus turi būti "investicijos grąža". Tai yra ta suma, kurią išleidai mokymui turi būti uždirbta panaudojus informaciją. Jei išleidai 20€ tai turi kuo greičiau uždirbti 20€ versle, jei išleidai 300€ tai turi juos uždirbti panaudojus informaciją, kurią gavai.


(Nori, turėti atskaitomybės partnerį ir, kad 7 dienas tau paspardyčiau užpakalį ir priversčiau daryti veiksmus? Pažiūrėk "7 Dienų Socialinės Medijos Iššūkį" čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/issukis )

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Oho kiek daug atsiliepimų po seminaro "Sveikatos ir Grožio Verslo Formulė" 😇😇😇


Šiame seminare kalbėjome apie marketingą, turinio kūrimą, savęs pozicionavimą socialinėje medijoje, klientų ir verslo partnerių pritraukimą kokybišku turiniu, prospektingą ir dar daug daugiau...


Ačiū visiems kas sudalyvavote mokymuose 😍😍😍


2,5 valandos turinio, kuris labai tikiuosi padės jums gauti geresnius rezultatus Socialinėje Medijoje


Praleidai???


Nieko baisaus, įrašas lieka visam laikui ir jį įsigyti gali čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sveikatosgrozioformule 🔥

12 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page