top of page

Serija #321 Kaip efektyviai REKLAMUOTI savo produktą, paslaugą ar verslą? 😍❤️🔥

Klaida, kuria padaro daug tinklinio marketingo atstovų socialinėje medijoje yra kai reklamuodami savo produktus, paslaugas ar verslo galimybę, jie kalba ne apie tai ką tai duoda, o apie tai kas tai yra...


Įsivaizduok jei norėčiau tau parduoti knygą. Ką dauguma žmonių daro tai sako kažką panašaus. "Ši knyga turi raides, ir taip pat turi žodžius ir sakinius. Taip pat yra lapai, kurie pagaminti iš popieriaus. Taip pat yra viršelis ir pavaikslėliai. Dar yra turinys šioje knygoje."


Ar nori prikti šią knygą? Žinoma, kad ne! Bet kodėl. Juk aš išvardinau kas tai yra.


Kur kas efektyviau būtų reklamuoti taip: "Kai perskaitysi šią knygą tu tapsi labiau pasitikinti (-is) savimi, pasieksi geresnių rezultatų versle ir daugiau uždirbsi. Kai perskaičiau šią knygą pasikeitė mano gyvenimas!"


Ar dabar labiau norėtum pirkti šią knygą? Tikriausiai taip. Nes pasakiau ką ji daro, ką ji duoda, kokią naudą gauni, kokias problemas išsprendžia.


Sakysi cha! Bet knygų niekas taip nepardavinėja. Aš sutinku, bet ar ne taip žmonės pardavinėja produktus socialinėje medijoje. Sakydami kas tai yra, kokie ingridientai ir t.t. Niekam to nereikia!


Niekas neperka drėlės, nes jiems reikia drėlės. Žmonės perka drėlę, nes jiems reikia skylės sienoje.


Lygiai taip niekam nereikia tavo produktų, bet jiems reikia ką tavo produktai galėtų duoti, kokias problemas galėtų išspręsti, kaip galėtų pagerinti jų gyvenimą.


Tas pats ir su verslo galimybe. Niekam nereikia verslo galimybės, bet visiems reikia to ką verslas gali duoti: laisvė, pinigai, nepriklausomybė, laikas su šeima ir t.t. Tą būtent ir reikia reklamuoti!

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje. Šis mokymas kainavo virš €1000 už bilietą, viešbutį, skrydžius ir t.t.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla

50 peržiūrų0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską
bottom of page