top of page

Serija #310 Už ką tu būsi ŽINOMA (-AS)? ⭐️

Vakar gavome nuostabius marškinėlius nuo mūsų draugės ir tinklinio marketingo industrijos lyderės Neringos Petrulytės 😍

Kodėl "Pastovumas yra mano kardio"?


Ogi todėl, kad paskutines 310 dienų kasdien padariau video Saviugdos ir Asmeninio Tobulėjimo grupėje ir paskutines 729 dienas padariau Facebook live ant savo asmeninio profilio. Viską kas yra man svarbu versle ir kas man gali duoti geresnius rezultataus, darau kasdien ir todėl įgyjau reputaciją kaip "ponas pastovumas".


Taip pat turiu neįprastą juoką (kuris ne visiems patinka :), kurio nebijau parodyti ir naudoti darydamas savo video.


Kodėl aš tai su tavimi dalinuosi?


Todėl, kad socialinėje medijoje neturėtume visi būti vienodi. Tu taip pat turėtum kažkuo išsiskirti ir parodyti savo asmenybę. Tai nereiškia, kad tu turi būti kažkokia išskirtinė asmenybė ar turėti kažkokius neeilinius talentus (NELEISK, KAD TAI TAPTŲ TAVO PASITEISINIMU). Tiesiog turi tapti žinoma (-as) už kažką. Pavydžiui jei tu dirbi su sveikatos ir svorio metimo produktais, tai turėtum šia tema tiek daug padaryti turinio, kad taptum tas žmogus, į kurį visi kreipiasi ir apie, kurį pagalvoja, kai nori sužinoti daugiau apie sveikatą ir svorio metimą.


Kai pradėjau daryti video apie saviugdą ir verslą aš užsibrėžiau sau tikslą, kad vieną dieną mano vardas taptų sinonimas, kai kalba eina apie Tinklinį Marketingą ir mokymus šiai industrijai.


Tą patį rekomenduoju ir tau. Nebijok būti savimi, nebijok parodyti savo tikrasias spalvas ir asmenybę savo tekstuose ir video. Pagalvok kuo galėtum išsiskirti darydama (-as) savo postus ir video?

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla
Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla


53 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page