top of page

Serija #296 Kaip pakeisti žmonių nuomonę apie Tinklinį Marketingą? ✊

Neretas naujokas tinkliniame marketinge nustemba, kad yra susidariusi gana negatyvi nuomonė apie tinklinį marketingą. Daug žmonių yra nusiteikę prieš tinklinį marketingą dėl to ką yra apie tai girdėję arba dėl asmeninės patirties.


Ar tai reiškia, kad neįmanoma statyti tinklinės rinkodaros verslo? ŽINOMA, KAD GALIMA! Aš jau nežinau kiek kartų esu girdėjes TOP lyderius tinklinės rinkodaros industrijoje dalinantis savo istorija ir pasakant žodžius "Aš buvau nusiteikusi prieš tinklinį marketingą".


Ką tai reiškia? Net jei žmogus nėra tinklinio marketingo fanas, vis tiek gali pamatyti šio nuostabaus verslo potencialą, prisijungti ir pasiekti labai šaunių rezultatų.


Taip pat esu labai daug žmonių tinkliniame marketinge sutikęs, kurie išreiškė norą, kad tinklinio marketingo industrijos reputacija pagerėtų, bet ne tiek daug žmonių kažką daro, kad tai įvyktų.


Matai, patys žmonės ir sugadino tinklinio marketingo reputaciją darydami neetiškus dalykus, meluodami, apgaudinėdami, pagražindami ir t.t. Todėl dabar yra mūsų pačių darbas tą reputaciją pagerinti ir pakeisti žmonių nuomonę.


Prieš maždaug metus laiko supratau, kad jei toliau darysiu mokymus tik savo komandai, o žmonės iš kitų kompanijų toliau dirbs neteisingai, tai žmonių nuomonė niekada nepasikeis. Todėl nusprendžiau pradėti daryti mokymus ir dalintis informacija su visomis kompanijomis.


Aš vienas tikrai nepakeisiu tinklinio marketingo industrijos, bet gal kažkas bus įkvėptas mano pavyzdžio ir taip pat ims mokinti kitus, ir tie kiti žmonės pradės mokinti kitus ir tokiu būdu, po truputi, mūsų industrija pradės keistis.


Turime pradėti nuo savęs. Privalome dibti etiškai, būti tikri profesionalai, nemeluoti, nepagražinti, neperdėti, neapgaudinėti, sakyti tiesą, paaiškinti viską iki galo, atsiklausti žmogaus ar jį domina prieš siūlant produktą ar verslo galimybę ir t.t.


Aš tikiu, kad ateis tokia diena kai žmogus išgirdęs, kad tu dirbi tinkliniame marketinge nesakys "fui tinklinis marketingas", o sakys "wow, su kokia kompanija dirbi arba su kokiu produktu?". Aš tikiu, kad tinklinis marketingas bus prestižinė profesija ir labai daug žmonių gyvenimų pakeis.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum statyti savo tinklinio marketingo verslą su nauja energija ir naujais įgūdžiais?

 

Programa skirta TAU!

 

TINKLINIO MARKETINGO SĖKMĖS STOVYKLA

 

Tokio kurso lietuvių kalba dar nebuvo!

 

Tai NE dar viena motyvacinė programa, kur mokaisi tam, kad mokintis ir niekada nesiimi veiksmų!

 

Tai programa tiems kas nori rezultatų ir jų nori DABAR!

 

Šioje programoje rasi 10 pačių svarbiausių pamokų TAVO verslui ir sėkmei tinklinėje rinkodaroje. Jei tau atsibodo spėlioti ką ir kaip reikia daryti, kad pagaliau gautum geresnius rezultatus versle ir uždirbtum daugiau, jei atsibodo klausyti patarimų, kurie neveikia arba yra nepritaikomi tavo verslui, jei nori tiksliai žinoti KĄ ir KAIP daryti žingsnis po žingsnio - tada ši programa yra kaip tik TAU.

 

#1 Pamoka: Socialinės medijos išvaizdos pagerinimas. Kaip save efektyviau pateikti socialinėje erdvėje, kad sudominti ir pritraukti žmones savo profiliu/puslapiu.

 

#2 Pamoka: Facebook grupės ir kaip jas naudoti verslo plėtrai. Kaip susikurti grupes, kokias grupes, kokia informaciją į jas dėti, kad pritraukti klientų ir verslo partnerių?

 

#3 Pamoka: Facebook LIVE ir kaip juos daryti profesionaliai ir efektyviai. Kur galima pritaikyti šias gyvas transliacijas, apie ką šnekėti, kaip maksimaliai išnaudoti sukurtus video.

 

#4 Pamoka: PROSPEKTINGAS - kaip pakviesti žmones į verslą, kad jie susidomėtų ir, kad tai būtų dublikuojama komandos. Žingsnis po žingsnio nuo pirmo kontakto iki žmogaus užregistravimo jūsų komandoje.

 

#5 Pamoka: MARKETINGAS - kaip padaryti, kad žmonės ateitų pas jus, o ne jūs jų ieškotumėte? Išmok pritraukti žmones "smalsumo postais" ir turinio kūrimu.

 

#6 Pamoka: Kaip sėkmingai padėti naujam žmogui pradėti versle. Pirmas skambutis su nauju komandos nariu, ką ir kaip sakyti, ko klausti, ką paaiškinti, kad naujas komandos narys pradėtų sėkmingai dirbti + PIRMŲ 7 DIENŲ PLANAS NAUJAM ŽMOGUI!

 

#7 Pamoka: Strategijos NE internetu - kaip efektyviai plėsti klientų bazę ir komandą naudojantis "offline" strategijomis? Kaip užkalbinti žmones, kaip sudominti, kaip sumažinti pasipriešinimą tinkliniui marketingui, kaip pakviesti VYRUS į verslą?

 

#8 Pamoka: Kaip greičiausiai ir lengviausiai plėsti verslą užsienio šalyse? Kaip dirbti su žmonėmis kitose šalyse? 

 

#9 Pamoka: Kaip padaryti, kad komanda darytų DAUGIAU? Strategijos kaip pagerinti žmonių efektyvumą, motyvaciją ir įgūdžius. 

 

#10 Pamoka: Kasdieninis veiksmų planas tinkliniam marketinge. Ką ir kaip daryti kiekvieną dieną versle, kad gautum rezultatus net jei šį verslą darai kaip papildomą veiklą (valandą ar kelias valandas per dieną).

 

BONUS! Sužinok ką aš išmokau didžiausiuose pasaulio mokymuose tinklinei rinkodarai Go Pro Recruiting Mastery Las Vegase, Nevadoje su Eric Worre, Grant Cardone ir kitais virš milijono dolerių per metus uždirbančiais lyderiais. Tai naujausios technologijos ir patarimai iš TOP lyderių visame pasaulyje. Šis mokymas kainavo virš €1000 už bilietą, viešbutį, skrydžius ir t.t.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 

 

Iki pasimatymo SĖKMĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Sėkmės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/sekmesstovykla


82 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page