top of page

Serija #295 Kuris socialinis tinklas GERIAUSIAS tinklinio marketingo verslui? 👑👑👑

Dažnai tinklinio marketingo atstovai klausia, kuri socialinė medija yra geriausia verslo statymui. Šiuo metu galėčiau išskirti tris pagrindines: F.I.T.


#1: Facebook


Facebook yra populiariausias socialinis tinklas. Daugiausiai žmonių naudojasi šiuo tinklu, nes Facebook yra vienas seniausių socialinių medijų. Facebook yra labai gera platforma, nes turi daug funkcionalumo: asmeninis profilis, verslo puslapiai, grupės ir t.t. Todėl šis tinklas duoda labai gerus rezultatus.


#2: Instagram


Instagram priklauso Facebook'ui todėl taip pat panašiai veikia ir duoda labai gerus rezultatus. Instagram auditorija yra šiek tiek jaunesnė nei Facebook, todėl čia galima pasiekti kitokius žmones.


#3: TikTok


Tai gana nauja platforma, bet labai daug žadanti. TikTok turi labai įdomių unikalių funkcijų, kurios leidžia paprastiems žmonėms pasiekti nepaprastų rezultatų. TikTok yra vienintele platforma, kur tavo video gali sulaukti dešimčių ar net šimtų tūkstančių peržiūrų, net jei tu neturi didelio sekėjų kiekio. Taip pat tavo video pamato ne tik tie žmonės, kurie tave seka, bet ir kiti žmonės. Ir praėjus, keliom savaitėms ar keliems menesiams, TikTok vėl parodo tavo video kitiems žmonėms, kai Facebook ir Instagram video žmonės nebemato jau po kelių dienų.


TikTok yra labai įdomi platforma, todėl Sausio pabaigoje darysiu "Tinklinio Marketingo TikTok Stovyklą", kur išmokinsiu tave kaip teisingai naudotis šia platforma ir maksimaliai ją išnaudoti.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum plėsti savo Tinklinio Marketingo verslą per INSTAGRAM, bet nežinai kaip tai teisingai daryti?


Ar naudojiesi INSTAGRAM jau kurį laiką, bet nelabai supranti kaip gauti geresnius rezultatus?


Ar norėtum PRITRAUKTI daugiau žmonių ir RASTI daugiau klientų ir naujų komandos narių per INSTAGRAM?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori gauti daugiau rezultatų tinkliniame marketinge naudodami Instagram socialiniu tinklu.

 

Instagram gali tapti labai EFEKTYVIU ĮRANKIU jei ja naudosies tesingai. 

 

Pamoka #1: Kaip susitvarkyti Instagram profilį? Maži pakeitimai gali turėti didelę įtaką tavo Instagram profilio efektyvumui.

 

Pamoka #2: Kaip naudotis Instagram srautu? Kokią informaciją dėti į savo srautą, kaip apipavidalinti savo "postus" ir kaip juos padaryti efektyvesniais.

 

Pamoka #3: Kaip naudoti Instagram Stories? Instagram istorijos yra vienas efektyviausių būdų pradėti pokalbius su potencialiais klientais ir komandos nariais. Sužinok kaip naudotis daugybe naudingų funkcijų per Instagram Stories.

 

Pamoka #4: Instagram Live ir IGTV. Kaip padaryti gyvą transliaciją per Instagram ir kaip padaryti, kad video nepradingtų po 24 valandų, o liktu tavo Instagram Televizijos Kanale. 

 

Pamoka #5: Kaip rasti potencialius klientus ir potencialius komandos narius per Instagram paiešką? Sužinok kaip naudoti skirtingus paieškos būdus, kad tau niekada nesibaigtų žmonės, kuriems galėtum pasiūlyti savo verslo galimybę arba produktą.

 

Pamoka #6: Kaip padidinti savo sekėjų (followers) kiekį Instagram'e. 19 dalykų, kuriuos gali padaryti, kad daugiau žmonių sektų tavo Instagram profilį.

 

Pamoka #7: Kasdieninis Veiksmų Planas Instagram'e. Paprasti veiksmai, kuriuos gali daryti kiekvieną dieną, kad sėkmnigai plėstum savo Tinklinio MArketingo verslą per Instagram?

 

BONUS: Top 3 pamokos, kurias išmokau iš "10X Growth Conference 4" su Grant Cardone!

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos kaina tik - 35€  

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Instagram Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo INSTAGRAM STOVYKLOJE!


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Instagram Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/instagramstovykla47 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page