top of page

Serija #283 Kaip statyti komandą jei dar neuždirbi daug savo versle? 🤔

Laikas nuo laiko gaunu klausimą, kaip atsakyti "O kiek tu uždirbi?" klausimą iš potencialių verslo partnerių. Neretas tinklinio marketingo atstovas nuogastauja, kad nepavyks statyti komandos jei neturi didelių pajamų, kurias galėtų parodyti savo kviečiamiems žmonėms.


Dažnai matome didelius lyderius, kurie daug uždirba, važinėja prabangiais automobiliais ir keliauja po pasauli, naudojant savo rezultatus kaip įrankį žmonių kvietimui, ir mes dar neturėdami tokių rezultatu galvojame, kad mums nepavyks.


Bet pagalvok jei iš tiesų tu negalėtum statyti komandos kol daug neuždirbai. Tai būtų kaip kiaušinio ir vištos dilema, kas buvo pirmiau - kiaušinis ar višta? Višta negali gimti be kiaušinio, o kiaušinis negali atsirasti be vištos. Tas pats ir su komanda ir uždarbiu, jei negali statyti komandos kol dar neuždirbi daug, o daug neuždirbsi kol nepastatysi komandos?!


Todėl turi suprasti, kad net tie lyderiai, kurie šiandien rodo didelias pajamas ir rezultataus, kažkada pradėjo nuo nulio. Kažkada jie dar buvo neuždirbę nei cento ir vistiek kvietė žmones į komandą, kad pasiektų šiandieninius rezultatus.


Todėl ir tau nebūtina būti uždirbus didelių pinigų, kad galėtum pradėti kviesti žmones į verslą ir statyti komandą. Tiesiog jei tau užduoda klausimą "Kiek tu uždirbi?" gali atsakyti "Aš dar tik pradedu todėl daug neuždirbau, bet aš dirbu su lydriais, kurie yra labai daug pasiekę ir jie mums parodys kaip pasiekti tą patį".


Net jei tu versle esi jau keletą mėnesių ar metų ir neuždirbai daug, gali tiesiog pasakyti, kad buvai iš pradžių produkto vartotoja, o dabar nusprendei kurti verslą, arba nerimtai dirbai pirmus kelis metus, o dabar nusprendei rimtai kurti komandą.


Jei žmogus labai priešinasi dėl to, kad tu neuždirbai dar daug pinigų gali tiesiog pasakyti "Aš tave kviečiu dabar, kad abu uždirbtume gerus pinigus, jei tu nori palaukti kol aš uždirbsiu gali palaukti, bet tada prarasi menesius ar net metus, kada jau būtum galėjęs uždirbinėti".


Jei nuolatos gauni šį prieštaravimą, pagalvok ar nėra kažko ką darai ar sakai darydamas prezentaciją, kas iššauktų šią reakciją iš tavo potencialių verslo partnerių. Kartais tai ką mes jaučiame patys, mes atspindime į savo kandidatus ir todėl, kartais reikia padirbėti su savo ribojančiais įsitikinimais, kad jaustumės savimi pasitikintys ir užtikrinti tuo ką mes darome.


O jei jau esi lyderis, kuris daug uždirba, turi prabangų automobilį ir keliauji po pasaulį, nepamiršk savo marketinge visada paminėti, kad ir tu pradėjai nuo nulio, kad ir tu neturėjai pradžioje didelio uždarbio, bet nusprendei statyti verslą. Tokiu būdų tu nesukursi šios problemos savo komandoje, kur naujokai bijotų kviesti žmones į verslą, nes dar nėra daug uždirbę.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?

 

Programa skirta būtent TAU!

 

Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla

 

Tai intensyvus kursas internetu tiems, kas nori pradėti kurti komandą tinkliniame marketinge, kas turi mažą komanda ir nori ją plėsti ir tiems, kas jau turi didelę komandą ir nori su ja dirbti efektyviau.

 

Šioje programoje turėsi 10 pačių svarbiausių lyderystės pamokų tavo tinklinio marketingo verslui. 

 

Tavo komandos lygis priklausys nuo tavo lyderystės lygio. Tik tau keliant lyderystės lygį, tavo komanda kils kartu su tavimi. Kitu atveju tavo žemas lyderystės lygis tampa tavo komandos augimo STABDŽIU. 

 

Tinklinis marketingas tai ne tik pardavimai ir žmonių kvietimas. Aukščiausius rezultatus pasiekia tie, kas moka ugdyti žmones savo komandoje - tai LYDERIAI!

 

Pamoka #1: Lyderio požiūris ir mąstysena. Kuo lyderiai skiriasi nuo kitų verslo partnerių? Kaip jie mąsto ir ką daro kitaip?

 

Pamoka #2: Penki lyderystės faktoriai ir kaip juos išugdyti savo komandos nariuose. Kaip rasti ir sukurti tikrus lyderius komandoje?

 

Pamoka #3: Kaip sukurti gerą atmosferą ir kultūrą savo komandoje. Kaip užtikrinti, kad visi komandos nariai jaustūsi gerai tavo komandoje, nesvarbu kokie jų tikslai ir troškimai?

 

Pamoka #4: Keturi asmenybių tipai. Kaip pakviesti skirtingų asmenybių tipų žmones į verslą ir kaip su jais dirbti? 

 

Pamoka #5: Kaip pritraukti daugiau žmonių į renginius. Tapk renginių reklamos “mašina” ir kelk savo verslo mastelį naudodamas/ -a renginius.

 

Pamoka #6: Mentorystė. Kodėl mentorystė yra svarbi ir kaip būti geru mentoriumi savo komandos nariams? Kaip padėti žmonėms tobulėti komandoje?

 

Pamoka #7: Problemų sprendimas. Kaip susitvarkyti su iššūkiais ir problemomis versle, kaip padėti savo komandos nariams išspręsti problemas?

 

Pamoka #8: Keturi komandos nario progreso lygiai. Kaip padėti komandos nariui skirtinguose etapuose? Kaip suteikti teisingą kiekį instrukcijų ir motyvacijos?

 

Pamoka #9: Kaip pravesti 3-jų krypčių skambutį, prezentaciją ir mokymų renginį. Ką svarbu žinoti organizuojant renginius, kaip susitvarkyti su kandidato klausimais ir pasipriešinimu?

 

Pamoka #10: Tiksų užsibrėžimas ir veiksmų planas. Kaip padėti savo komandos nariams pamatyti “didelį paveikslėlį” ir išsiugdyti viziją?

 

BONUS #1: Pasidalinsiu su tavimi ką išmokau per “BEYOND LEADERSHIP” (“Virš Lyderystės”) mokymuose su Eric Worre Las Vegase. Į šiuos mokymus gali papulti tik tinklinio marketingo lyderiai uždirbantys virš $100,000 per metus tinklinio marketingo versle ir bilietas vienam žmogui į šį renginį kainuoja $5000. 


Šių mokymų pagrindas buvo SISTEMOS ir kaip jas sukurti savo komandoje. Sistemos padeda augti tavo verslui, nes sukuria dublikaciją tavo komandoje. 

 

Kalbėsime, kaip sukurti šias sistemas:

1. Klientų pritraukimo sistema

2. Klientų išlaikymo sistema

3. Komandos narių pritraukimo sistema

4. Komandos narių išlaikymo sistema

5. Pagrindinio lygio sistema

6. Renginių reklamavimo sistema

7. Saviugdos ir asmeninio tobulėjimo sistema

8. Pripažinimo ir apdovanojimų sistema

9. Bendravimo sistema

 

BONUS #2: Mokymas su autore, neuro linvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos kaučere Rita Grinevičiene tema “Kaip padaryti prezentaciją esant skirtingiems mokymosi ir informacijos priėmimo būdams?”.

 

Pamokos yra uždaroje Facebook grupėje, skirtoje šios programos dalyviams. Grupė liks visam laikui.

 

Stovyklos Kaina Tik €35

 

Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com 

 

Arba BANKO PAVEDIMU:

 

Lietuvoje: 

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

 

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 32684071

Sort Code: 40-36-15

HSBC

 

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir paprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovykla" grupės.

 

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu. 


Iki pasimatymo LYDERYSTĖS STOVYKLOJE!Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą” čia: https://www.tinklinismarketingas.lt/lyderystesstovykla


51 peržiūra1 komentaras

Naujausi įrašai

Rodyti viską

1 Kommentar


#Irasas


Gefällt mir
bottom of page