top of page

Serija #279 Žmogus viršuje uždirba visus pinigus? 🤑

Vienas iš labai populiarių mitų tinklinėje rinkodaroje yra, kad žmogus viršuje uždirba visus pinigus ir, kad norint gauti gerus rezultatus turėjai būti pirmas užsiregistravęs kompanijoje.


Nors ir tiesa, kad kuo daugiau laiko skirsi tinkliniam marketingui tuo didesnis šansas, kad pasieksi geresnius rezultatus, nes dauguma žmonių jau po 5 minučių praranda upą dirbti, tas mitas neatitinka realybės.


Visų pirma, kai tu užsiregistruoji į kompaniją tu esi "viršuje nieko", kol tu nepastatai kažko. Tas žmogus, kuris šiandien yra "viršuje" turėjo pastatyti visą tą komandą, ir jei jis įdėjo darbo ir pastangų, ar nėra teisinga, kad jam komoanija už tą darbą sumokėtų?


Taip pat mitas, kad turi būti pirmas negalioja, yra daug žmonių, kurie užsiregistravo į tinklinę rinkodarą prieš 10, 15, 20 metų ir nieko nepasiekė, ir yra žmonių, kurie pradėjo prieš 6 mėnesius, metus ar porą metų ir jau uždirba šešeženkles sumas mūsų industrijoje ir ne visada su naujomis kompanijomis.


Tu gali prisijungti prie kompanijos, kuri atisdarė prieš 5 minutes ar prie kompanijos, kuri jau dirba 60 metų ir taip pat sėkmingai sukurti dideles pajamas.


Kur kas svarbiau nei kada užsiregistravai į verslą yra tai kiek tu įdedi laiko, pastangu ir entuziazmo į tai ką darai.


Tinkliniame marketinge žmogus viršuje ne visada uždirba didžiausius pinigus, priklauso nuo to kaip tu statai komanda ir kiek darbo įdedi. Aš pats turiu lyderę savo komandoje, kuri uždirba už mane daugiau. Kaip taip gali būti?! Juk aš versla darau kur kas ilgiau už ją. Tai būtent ir parodo, kad tinklinis marketingas yra teisingas ir sąžiningas verslas ir atlygina visiems pagal padarytą darbą, o ne moka už tai kad tu buvai pirmas ar "viršuje".

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris

 

Nemokamas seminaras MASTERMIND MARATONAS


Sukviečiau TOP lietuvius Tinklinio Marketingo lyderius, kad su tavimi pasidalintu savo patirtimi ir patarimais, kaip sėkmingai plėsti TAVO tinklinio marketingo verslą!


Seminaras vyks gyvai Rugsėjo 8, 10 ir 12 dienomis 21:00 valandą Lietuvos laiku.


Mokymai apie: Pradedančiųjų klaidas Viešojo kalbėjimo baime Prieštaravimus Saviugdą Planavimą Gyvenimo pokyčius ir dar daug daug daugiau...


Registruokis čia: http://eepurl.com/hcnlm1


Šiuose mokymuose bus kalnas VERTINGOS informacijos tau ir tavo komandai - būtinai pasidalink su savo draugais ir komanda
105 peržiūros1 komentaras

Naujausi įrašai

Rodyti viską

1 kommentar


# Irasas


Synes godt om
bottom of page