top of page

Serija #272 Geriau daryti prezentaciją vienam žmogui ar grupei žmonių?

Ar verslo/produktų pristatymą reikėtų daryti tik vienam žmogui ar geriau grupei žmonių, priklauso nuo tavo patirties.


Jei žmogus yra naujas tinklinio marketingo versle, aš visada rekomenduoju daryti prezentacijas po vieną žmogų ar šeimą. Kodėl? Todėl, kad naujas žmogus tinkliniame marketinge dar neturi patirties pristatymų daryme, klausimų ir prieštaravimų atsakinėjime, ir minios kontroliavime.


Todėl kai daro prezentaciją sakykim 10-15 žmonių vienu metu, jei pasitaiko vienas negatyvus žmogus, jis savo replikomis ir komentarais gali atbaidyti kitus žiūrovus ir tokiu atveju niekas neprisijungia prie verslo ar neįsigyja produkto. Tai naujam žmogui versle gali būti labai demotyvuojanti patirtis.


Bet jei žmogus jau kurį laiką daro tinklinio marketingo verslą, turi patirties atsakinėjant klausimus ir pasipriešinimus, tada yra efektyviau daryti grupines prezentacijas, nes tai taupo laiką.


Darant prezentacijas didesnei grupei, kur kas didesnis kiekis žmonių pamato tavo verslo galimybę/produktą per trumpesnį laiką ir greičiau auga tavo komanda ir klientų ratas.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris

 

Vakar įvyko SEMINARAS BOMBA su Vadimu Zizu ir Romualdu Mačiuliu "Sėkmingo žmogaus DNR". Džiaugiuosi, kad galėjau prisijungti prie šių grandų ir pasidalinti savo įdėjomis apie tai kaip užprogramuoti savo protą sėkmei.


Ar tu norėtum ir toliau tobulėti, augti ir kelti savo VERTĘ?


Vadimas ir Romualdas sukūrė neeilinę mokymų programą, kuri tau padės tobulėti nuolatos! Kiekvieną mėnesi po 3 naujus seminarus apie SANTYKIUS, SVEIKATĄ, PINIGUS, AKTYVUMA, PFIGIZMA, SAVIVERTĘ, KRITIKĄ ir dar daug daug daugiau..


Man asmeniškai saviugda ir asmeninis tobulėjimas pakeitė gyvenimą ir transformavo mano uždarbį, todėl nuolatos investuoju į mokymų programas, kurios man padeda augti, ypač metines programas kaip Romualdas ir Vadimas sukūrė.

Uždaroje VIP grupėje TU tobulėsi kiekvieną dieną. Kartu su grupe bendraminčių sieksi sukurti didesnį rezultatą savo gyvenime. Suprasi, kaip žmogaus psichika trukdo pasiekti keliamus tikslus. Prisijunk ir sužinok, kodėl vieni žmonės juda į priekį ir yra patenkinti, sėkmingi savo gyvenime, o kiti ieško tik atsikalbinėjimų ir pasiteisinimų. Tik čia gausi žinias, kurios pakeis tavo gyvenimą, tau nereiks skaityti knygų, lankyti seminarų. Savo laiką iškart skirsi asmeniniam augimui ir tobulėjimui. Gausi konkrečią, tikslingą informaciją vienoje vietoje už prieinamą kainą. Daug dėmesio bus skirta TAU asmeniškai.

Sužinosi, kaip reikia pažinti save, kad po to pažintum kitus. Išsiskirk iš minios, gauk naudingą informaciją ir panaudok ją savo kasdienybėje. Nustok atsikalbinėti, gauk raktą į sėkmę. Tapk savo gyvenimo lyderiu! Stok į VIP grupę dabar! Kai tau reikės pagalbos, gauk Vadimo ir Romualdo asmeninį palaikymą. Pasiūlyk mėnesio temas, kurios aktualios TAU. Užduok klausimus tiesiogiai LIVE metu. Sužinok daugiau ir įsigyk savo narystę čia: www.powergrupe.lt35 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page