top of page

Serija #269 Ar duodi pakankamai VERTĖS savo auditorijai?

Jei tavo visi Facebook draugai ir Instagram sekėjai mokėtų tau po 10€ per mėnesi už turinį, kurį daliniesi savo Facebook ir Instagram sraute ir stories, ar jie gautų pakankamai vertės?


Taip žinau, kad jie tau nemoka, bet jei nori, kad tave sektų vis daugiau ir daugiau žmonių, kad dalintūsi tavo turiniu, kad norėtų tapti tavo klientais ir verslo partneriais, tada turi duoti žmonėms vertę dar jiems nieko nenusipirkus.


Jei tu neplanuoji daryti verslo per socialinę mediją, tada gali dalintis ką tik nori per savo socialinę mediją, bet jei nori, kad socialinė medija taptų tavo verslo įrankiu, tada turi nustoti galvoti kaip individualus žmogus ir pradėti galvoti kaip žiniasklaidos kompanija.


Galbūt sakysi, kad kai mokės tau, tada pradėsi daryti vertingą turinį, bet taip nebūna. Pirmiausia turi pradėti daryti vertingą turinį, kad kažkas nuspręstų tau mokėti, tave sekti ir pirkti iš tavęs.


Prieš dėdama kokią nors foto ar video pagalvok ar tai duos naudos mano sekėjui, ar pralinksmins juos, ar pakels jų nuotaiką, ar duos jiems motyvacijos, ar jie jausis geriau po to kai pamatys tavo postą, nei jautėsi prieš tai?

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

TINKLINIO MARKETINGO MENTORYSTĖS PROGRAMA


Ar norėtum mokytis iš pažangiausių tinklinio marketingo profesijos atstovų?


Ar norėtum, kad sėkmingi tinklinio marketingo lyderiai su tavimi kiekvieną savaitę dalintusi strategijomis?


Ar norėtum sužinoti strategijas, kurios veikia šiandien, o ne prieš 20 metų?


Tada labai kviečiu tave į Tinklinio Marketingo Mentorystės Programą!


Tai intensyvi 12 savaičių mentorystės ir augimo programa skirta tinklinio marketingo lyderiams ir žmonėms, kurie nori aukščiausių rezultatų versle.


MENTORYSTĖS PROGRAMA STARTUOJA RUGSĖJO 1 DIENĄ


Ši programa susideda iš trijų dalių:


PIRMA DALIS: Asmeninis ryšys su manimi balso skambučiu ar žinutėmis 3 mėnesius. Kai iškils iššūkiai galėsi su manimi susisiekti ir aš tau asmeniškai padėsiu susitvarkyti su problemomis.


ANTRA DALIS: Kas savaitinės pamokos, kurių metu tau leisiu “virtualiai įsilaužti” į mano verslą. Atversiu tau duris į savo sistemas, kad matytum, kaip aš statau savo verslą naudodamas skirtingomis sistemomis ir programomis.


TREČIA DALIS: (ši dalis pati svarbiausia) Kas savaitiniai MASTERMIND skambučiai su kitais Tinklinio Marketingo lyderiais, kurių metu išmoksi geriausias praktikas ir efektyviausias startegijas iš kitų tinklinio marketingo lyderių.


Taip pat turėsi galybę padėti kitiems lyderiams pasidalindamas (-a) savo įdėjomis ir taip prisidėsi prie jų augimo ir progreso.


Kartą per savaitę susiskambinsime Zoom video konferencijos būdu ir dalinsimės įdėjomis ir įžvalgomis.


Tinklinio Marketingo Mentorystės Programa yra skirta tinklinio marketingo lyderiams.

Šioje programoje turėtum dalyvauti tik jei jau kurį laiką užsiėmi tinkliniu marketingu ir turi komandą. Ši programa NĖRA skirta naujokams.


Jei manai, kad gautum naudos iš asmeninio ryšio su manimi, mano kas savaitinių pamokų apie tai kaip aš plečiu savo verslą ir kas savaitinių komandinių skambučių su kitais sėkmingais lyderiais, tada labai lauksiu taves Mentorystės Programoje.


BONUS #1: Laiko Planavimo Video Mokymas (trukmė 31.20 min.)

BONUS #2: Kaip pakviesti 20 žmonių per 30 dienų mokymas? (trukmė 29 min.)

BONUS #3: 12 Patarimų kaip išlikti stipriu versle. (trukmė 22 min.)

BONUS #4: Kaip palyginti tinklinės rinkodaros kompanijas? (trukmė 17 min.)

BONUS #5: Pinigus Generuojantys Veiksmai Tinkliniame Marketinge (trukmė 22 min.)


BONUS #6: VERSLO SISTEMŲ PAMOKŲ ĮRAŠAI:

Bonus Pamoka #1: Elektroninio naujienlaiškio strategija. (trukmė 1val.1min.) Bonus Pamoka #2: Telegram strategija. (trukmė 33min.) Bonus Pamoka #3: Naujoko Startas (trukmė 39min.) Bonus Pamoka #4: Facebook strategija. (trukmė 47min.) Bonus Pamoka #5: Instagram strategija. (trukmė 29min.) Bonus Pamoka #6: YouTube strategija. (trukmė 35min.) Bonus Pamoka #7: Interviu strategija. (trukmė 30min.) Bonus Pamoka #8: Mokymų strategija. (trukmė 30min.) Bonus Pamoka #9: Facebook Verslo Puslapio strategija (trukmė 28min.)


BONUS #7: GRUPINIŲ MASTERMIND SKAMBUČIŲ ĮRAŠAI:

Bonus Skambutis #1: Pardavimai (trukmė 1val.18min.) Bonus Skambutis #2: Komandos Statymas (trukmė 1val.11min.) Bonus Skambutis 3: Ryšio Palaikymas (trukmė 1val.5min.) Bonus Skambutis 4: Lyderystė (trukmė 1val.8min.) Bonus Skambutis 5: Sprendimo Primėmimas/Pardavimo Uždarymas (trukmė 49min.) Bonus Skambutis 6: Pristatymų Darymas (trukmė 49min.) Bonus Skambutis 7: Socialiniai Tinklai (trukmė 58min.) Bonus Skambutis 8: Naujo Nario Startavimas (trukmė 41min.)


BONUS #8: 1 Valandos Mokymas Internetu tavo komandai. (Vertė 250€) Mano asmeninis mokymas tavo komandai, tavo pasirinkta tema + Klausimai ir Atsakymai po mokymo


BONUS #9: Interviu su Tavimi per mano Verslo puslapį (24,000 sekėjų) + Mano Facebook grupe (6,000 sekėjų) (Vertė 250€)


“Early Bird” programos kaina 275€ iki Rugpjūčio 30 dienos. Nuo Rugpjūčio 31 dienos kaina kils iki 300€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com


Arba BANKO PAVEDIMU: Lietuvoje: Gediminas Grinevičius LT717300010141717039 Swedbank


Anglijoje: Gediminas Grinevicius Account: 32684071 Sort Code: 40-36-15 HSBC


Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie "Tinklinio Marketingo Mentorystės Programa" grupės.


Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.


Iki pasimatymo MENTORYSTĖS PROGRAMOJE!

44 peržiūros0 komentarų

Comentarios


bottom of page