top of page

Serija #232 Kuo greičiau nori rezultato tuo sunkiau tau bus 🤔

Atnaujinta: 2020-07-11

Viena didžiausių kliūčių žmonių sėkmei tinkliniame marketinge yra KANTRYBĖS STOKA. Jie nori rezultato čia ir dabar, ir dėl to per greitai nuleidžia rankas ir pasiduoda.


Tai ypač matosi socialinėje medijoje. Daug žmonių pradėda kurti turinį, ar tai būtų paveikslėliai, ar tekstai, ar vidieo. Tai padaro 5-6 savaites, negauna greito rezultato ir numoję ranka nustoja tai daryti. Čia ir yra esminė klaida.


Vienas mano mentorių Ray Higdon, pradėjęs daryti video kiekvieną dieną sulaukė pirmo suinteresuoto kliento tik po 6 mėnesių! Tai 180 video iš eilės be jokio rezultato... Tai jo nesustabdė, nes jis žinojo, kad rezultatas ateis. Šiandien jo video peržiūri šimtai tukstančių žmonių kiekvieną savaitę ir jo mokymų kompanija papuole į INC5000 greičiausiai augančių kompanijų JAV.


Dažnas 30-40 metų sulaukęs žmogus su kuriuo bendrauju, jau galvoja, kad jie nesuspėjo, kad jiems per vėlu ir t.t. Suprask, kad jei tau 40-50 metų tai su šiuolaikine medicina tu dar turi 50-60 metų. TU TURI LAIKO! Nepanikuok, susikoncentruok, ir daryk veiksmus nuosekliai kiekvieną dieną ir apsiginkluok kantrybe.


Rezultatas ateis jei tu nemesi savo verslo kas antrą dieną, jei tu nekeisi strategijos nuolatos. Pradėk kurti vertingą turinį, pradėk kontaktuoti žmones, pradėk investuoti į save kiekvieną dieną ir susikoncentruok į veiksmą ne į rezultatą. Pradžioje rezultatų iš karto nepasimato, bet su laiku jie ateis.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

Ar norėtum šiais metais pakelti savo LYDERYSTĖS žinias ir lygį?


Sužinok daugiau apie "Tinklinio Marketingo Lyderystės Stovyklą" čia:

91 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page