top of page

Serija #220 Tu esi PROBLEMA? 😱

Atnaujinta: 2020-07-11

Jei tavęs paklausčiau, ar tu esi problemų priežastis savo versle, tikriausiai atsakytum "ne"?


Bet dažnai matau, kaip žmonės patys sukuria problemas darydami arba sakydami tam tikrus dalykus.


Pavyzdžiui, kartais lyderis sako "mano komandoje niekas nedirba, niekas nedaro veiksmu ir nesistengia", bet kai arčiau pažvelgiame į to lyderio marketingą, jis visur sako ir rašo, kviesdamas žmones į verslą "čia lengva, nieko nereikia daryti, nebūtina pardavinėti, nebūtina kviesti žmones, dirbk kada nori, uždirbk didelius pinigus".


Turi suprasti, kad rimti žmonės nesusidomės "dideliais lengvais pinigais greitai, nieko nedarant" jie numos ranka, kad tai nesamonė, o atsilieps tik tokie, kurie tingi dirbti, kurie nori greitai praturtėti nieko nedarant ir t.t. Tada nesistebėk, kodėl jie nedirba.


Tas pats galioja ir žmonių pasipriešinimui kai parduodi produktus arba kvieti į verslą darydama prezentacijas. Jei nuolatos gauni tam tikrus klausimus arba priežastis dėl, kurių žmonės atsisako, yra didelis šansas, kad kažką sakai arba darai prezentacijos metu, kas atbaido arba neramina tavo potencialų pirkėją arba verslo partnerį.


Žmonės jaučia tavo užtikrintumą savimi, savo produktu, savo kompanija ir tinklinio marketingo industrija. Jei tu netiki tuo ką darai ar tuo ką bandai parduoti žmonės tai pajaus ir atsisakys. Bet jei tu degi entuziazmu ir tiki visa savo esybe tuo ką darai, žmonės kur kas palankiau žiūrės į tavo pasiūlymus.


Vartok kuo daugiau savo produktų, pažink kuo labiau savo kompaniją ir lyderius, studijuok kuo daugiau apie tinklinio marketingo industriją, kad taptum 100% užtikrintu tuo ką darai.

Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 

Ar norėtum daugiau išmokti apie Facebook verslo puslapius ir Mokamą Facebook Reklamą?

 

Ar norėtum sužinoti kaip efektyviai valdyti savo Facebook verslo puslapį?

 

Ar norėtum išmokti kaip naudotis mokama Facebook reklama ir pradėti reklamuotis?


Sužinok daugiau apie “Tinklinio Marketingo Facebook Stovyklą” čia: www.tinklinismarketingas.lt/facebookstovykla64 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page