top of page

Serija #1054 2 žodžiai, kurie tave stabdo?

Šie 2 žodžiai stabdo tave versle ir asmeniniame gyvenime. Šie du žodžiai sustabdo labai daug žmonių.Žinai kokie tie žodžiai?NĖRA PRASMĖS.Nėra prasmės bandyti, vistiek nepavyks.


Nėra prasmės siūlyti, vistiek nepirks.


Nėra prasmės kviesti, vistiek neprisijungs.Ar esi kada nors kažką panašaus sakiusi (-ęs)?Jei tu turi tokį požiūrį, koks šansas tau pasiekti savo tikslą? Jei tu galvoji, kad nėra šanso, jei tu galvoji, kad visitiek nepavyks. Jei tu nusprendi, kad visa tai yra veltui, tu užtikrini NEPASISEKIMĄ.Nes tu net nesistengsi ir nebadysi. Sako "žmogus nedalyvaus lenktynėse, kurių jis žino, kad nelaimės".Jei tu taip nusprendi, tada net nedėsi pastangų.Jei tu NORI pasiekti tikslą, tada turi dirbti iki paskutinės minutės, stengtis net kai atrodo nėra šanso pasiekti. Per 13 metų tinklinio marketingo versle mačiau daugybę kartų kaip žmonės per paskutinę savaitę ar net per paskutinę dieną pasiekia labai daug.Jei tu nuspręsi, kad viskas įmanoma taip ir bus, bet jei tu pasiduosi viduryje kelio ir mesi baltą rankšluostį į ringą, tada užtikrinsi nesėkmę.Ar tu pati/pats save paralyžiuoji ir atkalbi nuo sėkmės?Nėra prasmės rašyti žinutes, nes vistiek nesigaus.


Nėra prasmės daryti live transliacijas, vistiek niekam nepatiksiu.


Nėra prasmės daryti reels, vistiek niekas nežiūrės.Gal tu nenaudoji būtent šitų žodžių, bet panaudoji kažkokią kitą jų versiją, pvz.: nėra šanso, čia bergzžias reikalas, visitiek nesigaus.Ar pasiduodi anksčiau laiko? Nustok tai daryti!
Tavo draugas ir partneris sėkmėje


Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 

🌴 PATYRIMINĖ STOVYKLA - RETRITAS ŠIAURĖS KIPRE 🌴 https://www.tinklinismarketingas.lt/kipras


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"

👉 Lietuvoje:

👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


51 peržiūra0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


bottom of page