top of page

Serija #1001 Ką daryti jei komandos narys IŠEINA į kitą kompaniją?

Kartais taip nutinka, kad mūsų komandos narys nusprendžia išeiti į kitą kompanija ir ten išbandyti save.


Tai gali būti labai skaudus smūgis tau kaip lyderiui, ypač jei tu investavai daug laiko ir pastangų į tą žmogų.


Emocijos pagauti tame momente mes galime pasikarščiuoti ir nutraukti ryšius su tuo žmogumi, o tai didžiausia KLAIDA.


Niekada, niekada, niekada "nesudegink tiltų" su žmogumi ir išlaikyk draugiškus santykius, jei tik įmanoma.


Nes labai dažnai žmonės "pasigano" kitose kompanijose ir pamato, kad ten taip pat reikia dirbti ir, kad ten taip pat pinigais nelyja. Tada jie dažnai grįžta atgal pas tave į komandą, bet TIK tuo atveju jei tu išlaikei gerus santykius.


Todėl turi atsispirti pagundai susipykti su žmogumi, pažeminti tą žmogų ar ižeisti jį ar ją.


Kad ir kaip skaudu būtų kai žmogus nusprendžia palikti tavo komandą, išlik rami (-us) ir kontroliuok savo emocijas.


Geriausias dalykas ką gali pasakyti žmogui, kuris nusprendė išeiti yra:

"Suprantu tave ir gerbiu tavo pasirinkimą. Mes liksime draugais betkokiu atveju ir linkiu tau didžiausios sėkmės visuose tavo gyvenimo siekiuose. Palaikykime ryšį ir duok man žinoti kaip tau seksis ten. Betkokiu atveju žinok, kad tau čia durys visada yra atviros ir būsi laukiama (-as) mūsų komandoje"


Žinau, kad nelengva, žinau, kad sunku. Pats esu su pykčiais išsiskyręs su viena lydere, kuri išėjo iš mano komandos, bet jei sugebėsi šaltu protu mąstyti vėliau tau tai atsipirks šimteriopai.


O kad tai įvyktų rečiau, stenkis sukurti tokią gerą atmosferą savo komandoje ir taip padėti žmonėms gauti rezultatus, kad žmonės nenorėtų išeiti. Atsmink žmonės neišeina iš ten kur yra vertinami ir kur uždirba pinigus.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🔥🔥🔥 {Naujas Kursas} “GYVENIMO TRANSFORMACIJA” tik 100 vietų! Visa informacija http://gyvenimotransformacija.lt/ 🔥🔥🔥💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve


22 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page