top of page

Serija #1087 Sek PINIGUS versle 💶💶💶

Sek PINIGUS versle 💶💶💶


Kai žmonės atsidaro tradicinį verslą, kaip pavyzdžiui parduotuvė ar kirpykla, jie dažniausiai žiūri į tai gana rimtai, nes tai reikalauja nemažų investicijų. Todėl dažniausiai yra atidaroma kompanija, mažoji bendrija ar individuali veikla, atidaromos atskiros banko sąskaitos, vedama apskaita ir tt.


Bet kai žmonės pradeda tinklinės rinkodaros versle, kadangi tai verslas iš namų, kadangi tu pats vartoji tuos produktus, todėl labai daug tinklinio marketingo atstovų, neveda jokios apskaitos ir neseka pinigų versle, neseka kiek pinigų yra uždirbama ir išleidžiama, iš kur pagrinde uždirbama ir tt.


Ir tada verslas tampa “palaida bala”, niekas neaišku tame versle. Tau tai neduoda labai gero jausmo, ir dažnai atrodo, kad tik leidi pinigus ir nieko neuždirbi.


Todėl labai gera idėja, kuo anksčiau pradėjus tinklinio marketingo versle sekti pinigus. Vesti sau apskaitą kiek išleidi ir kiek ir iš kur uždirbi. Kiek uždirbi iš pardavimų? Kiek uždirbi už komandos apyvartą? Net ir tie pinigai, kuriuos gauni grynaisiais, turėtum susiskaičiuoti ir sekti.


Visiškai normalu, jei pirmaisiais mėnesiais ar net pirmus metus, bus daugiau išleista nei uždirbta. Tu tik pradėjai savo verslą. Tradiciniame versle dažnai reikia investuoti dešimtis ar net šimtus tūkstančių eurų, ir tos investicijos neatgauni 5-10 metų. Tinklinio marketingo versle tikrai nereikės tiek daug investuoti, bet reikės įsigyti produktų, investuotį saviugdą, mėginėliai, katalogai ir lankstinukai, dalyvavimas renginiuose kainuos ir tt.


Bet bėgant mėnesiams, tavo uždarbis turėtų pralenkti tavo išlaidas.


Tinklinės rinkodaros verslas nėra PRODUKTŲ SANDĖLIAVIMO VERSLAS, tu turi juos realizuoti! Jei tu tik perki produktus, bet nieko neparduodi ir neužregistruoji žmonių, bet apsimeti, kad darai verslą, tai nėra gera ilgalaikė strategija!


Kai tu pradedi sekti, kas vyksta su pinigais, tada tu pradedi užsiimti VERSLU, tai nustoja būti hobi ar papildoma veikla.


Todėl jau dabar pradėk kompiuteryje arba užrašų knygoje sekti savo verslo skaičius, kad žinotum kas vyksta tavo versle ir ar jis yra pelningas.


Na, o begant laikui taip pat atsidaryti atskirą banko sąskaitą, kur tu gausi visą uždarbį ir mokėsi visas verslo išlaidas. Ir iš tos sąskaitos mokėsi sau “algą” kas mėnesį.


Kuo greičiau pradėsi atsakingai žiūrėti į pinigus, juos prižiūrėti ir sekti kas su jais vyksta, tuo greičiau tavo papildoma veikla taps VERSLU, ir pradės tau uždirbti rimtus pinigus.


Tai taip pat tau turėtų duoti gerą “spyrį į užpakalį”, jei šį mėnesį nieko neuždirbai iš pardavimų, laikas pradėti pardavinėti tuos produktus, jei neuždirbai nieko už komandos apyvartą, laikas pradėti rimčiau statyti komandą! Bus kur kas sunkiau save apgaudinėti, kai gale mėnesio matysi skaičius juodu ant balto…Tavo draugas ir partneris sėkmėje


Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris 

🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🙏 Asmeninė 1 valandos konsultacija https://www.tinklinismarketingas.lt/clients 🙏Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve

22 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page