top of page

Nauja Knyga: "Tinklinės Rinkodaros Vadovas" jau prekyboje

"TINKLINĖS RINKODAROS VADOVAS"


Kelias į sėkmę tinklinio marketingo versle.


Gedimino Grinevičiaus fizinė knyga skirta tinklinio marketingo atstovams!Apie knygą:“Tinklinės Rinkodaros Vadovas” tai vadovėlis kiekvienam šios profesiojos atstovui, tiek naujokui, tiek pažengusiam. Čia rasite pagrindus sėkmingam komandos statymui, produktų pardavimui ir socialinės medijos panaudojimui versle. Jei jūs norite tapti tinklinės rinkodaros profesionalu, ši knyga jums bus labai vertingas įrankis. Šis vadovėlis bus kaip pratybos, kurias naudosite pažingsniui ir atlikdami užduotis pradėsite gauti rezultatus nesvarbu su kokiu produktu ar kompanija dirbate. Čia sudėjau 14 metų verslo patirtį ir žinias vertas dešimčių tūkstančių eurų, sutaupysite laiko, pinigų ir pastangų gaudami visas šias žinias vienoje vietoje, paprastai pateiktu ir lengvai suprantamu būdu.


Apie autorių:Gediminas Grinevičius yra psichologas (BSc Hons), verslo treneris, neurolingvistinio programavimo ir laiko juostos terapijos praktikas. Jis užsiima tinklinio marketingo verslu nuo 2010 metų ir yra pastatęs kelių tūkstančių žmonių komandą, uždirbęs automobilį ir keliones į 18 šalių. Tinklininės rinkodaros dėka jis įgyvendino savo svajonę išeiti iš samdomo darbo, leisti laiką su šeima ir keliaujant po pasaulį. Gediminas yra vedęs mokymus tinklinės rnkodaros tema Jungtinėje Karalystėje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Turkijoje, Indonezijoje, Kenijoje, Ugandoje, Tanzanijoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Lietuvoje. Gediminas mokėsi tinklinės rinkodaros sėkmės paslapčių iš sėkmingiausių pasaulinio lygio tinklinio marketingo mentorių ir lyderių uždirbančių septynženkles pajamas tinklinės rinkodaros industrijoje.


PIRMI 200 ĮSIGIJUSIŲPirmieji 200 žmonių, kurie įsigys knygą gaus nemokamą pakvietimą į knygos premjerą Kaune sekmadienį rugpjūčio 25 dieną 12:00 valandą. Premjeros metu Gediminas asmeniškai pasirašys tavo knygą, įrašys tau palinkėjimą ir nusifotografuos su tavimi. Taip pat premjeros metu Gediminas ir Rita padarys mokymą apie naujausias ir efektyviausias strategijas tinklinio marketingo versle ir socialinėje medijoje.BONUS!Visi iki spalio 1 dienos užsisakę knygą gaus NEMOKAMĄ prieigą prie 3 pamokų kurso "Nesustabdomas Pasitikėjimas Savimi ir Aukšta Savivertė" su Gediminu ir Rita Grinevičiais, kuris prasidės antradienį 01.10.2024 (Vertė 99€)Visa informacija čia: http://tinkliniomarketingoknyga.lt/ Įsigyk dabar ir pasidalink su komanda ir naujokaisKnygų kiekis ribotas!Comments


bottom of page