top of page

Serija #1086 Nelauk kol pasidarys nejauku

Nelauk kol pasidarys nejauku 😬


Šiandien noriu su tavimi pasidalinti svarbiu patarimu apie bendravimą, kuris galbūt tau padės efektyviau bendrauti ir išvengti tam tikrų bendravimo trugdžių…


Leisk duosiu tau pqvyzdį:


Ar tau taip buvo, kad atsikraustai į naujus namus ir šiek tiek per ilgai nepradedi bendrauti su savo kaimynais, kol po kiek laiko jau tampa nejauku ir nepatogu pradėti su jais bendrauti? Arba pradedi dirbti naujoje vietoje ir šiek tiek per ilgai nepradedi bendrauti su tam tikru bendradarbiu, kol po kiek laiko tampa šiek tiek nejauku pradėti tą bendravimą?


Žinau, kad man yra taip buvę… 🙈


Tai sukuria papildomą barjerą bendravimui ir po to tu nepatogiai jautiesi ar gėdijiesi bendrauti su tuo žmogumi.


Tas pats galioja ir tavo tinklinio marketingo komandai. Nesvarbu ar tu asmeniškai užregistruoji žmogų ar jį užregistruoja tavo komandos nariai gylyje, jei tu kurį laiką nepradedi su tuo žmogumi bendrauti, po to bendravimas tampa sunkesnis ir šaltesnis.


Todėl, vienas geriausių dalykų, kurį tu gali padaryti, tai susipažinti su VISAIS savo komamdos nariais, kuo greičiau po to kai jie užsiregistravo į tavo komandą. Kol tavo komandoje dar nėra dešimčių tūkstančių žmonių, kur neįmanoma fiziškai su visais sukontaktuoti asmeniškai, aš rekomenduočiau tau turėti susipažinimą su naujais žmonėmis komandoje savo kasdieniniame veiksmų plane!


Tu tikriausiai turi kompanijos verslo partnerio kabinetą, kur gali pasitikrinti, kas prisijungė prie tavo komandos šiandien, šią savaitę, šį mėnesį ir tt. Daryk tai kasdien ir iš karto pradėk su tais naujokais pokalbius.


Kai tas žmogus yra “šviežiai” užsiregistravęs jis/ji bus pilni entuziazmo ir noriau bendraus su tavimi, nei po kelių mėnesių, ypqč jei jie buvo palikti likimo valiai ir jais niekas nesirūpino.


Labai svarbu, kad tavo visos komandos naujokai žinotu, kas tu tokia (-s) ir, kad yra dar vienas žmogus (TU), kuris gali jiems padėti ir atsakyti klausimus. Taip kartais įvyks, kad tavo komandos narys pakvies naujoką ir greitai po to nustos užsiimti tinkliniu marketingu, tada tas naujokas lieka vienas ir negauna pagalbos ir palaikymo, bet jei tu susipažįsti su visais komandos nariais, net jei juos pakvietęs asmuo meta verslą, jie visada turi tiesioginį ryšį su tavimi.


Nesvarbu koks nepriklausomas tavo komandos narys ir kaip savarankiškai dirba, vistiek susiažink su visais jų komandos nariais ir duok apie save žinoti jų komandai. Niekada nežinai, kas gali atsitikti už pusmečio ar metų. Aš turėjau tokią patirtį, kai buvo labai stipri lyderė mūsų komandoje, kuri dirbo nepriklausomai su savo komanda. Mes palikome jos komandą ramybėje ir koncentravomės į kitas grupes, bet kai šios lyderės mama susirgo ir ji turėjo atsitraukti nuo verslo, kadangi mes nebuvome susipažinę su jos komandos nariais, buvo labai sunku su jais susidraugauti ir dirbti po tiek laiko nebendravimo.


Todėl susipažink su visais naujokais, nusiųsk jiems naudingos informacijos ir susidraugauk su jais! Tai bus labai naudinga tau ilgalaikiu atžvilgiu tavo versle.



Tavo draugas ir partneris sėkmėje


Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris



 

🔝🔝🔝 Prisijunk prie Numeris #1 Tinklinio Marketingo mokymų bendruomenės Lietuvoje - Čempionų Lyga čia http://cempionulyga.lt/ ir sukurk PROVERŽĮ savo versle! 🔝🔝🔝


💎 Norėtum ateinančius 12 mėnesiu dirbti asmeniškai su manimi? DEIMANTINIS KLUBAS https://www.tinklinismarketingas.lt/deimantinisklubas 💎


🙏 Asmeninė 1 valandos konsultacija https://www.tinklinismarketingas.lt/clients 🙏



Ar jau turi knygą "LAISVĖ, daryti tai, kas patinka"


👉 Lietuvoje:


👉 UK ir į kitas šalis : https://www.tinklinismarketingas.lt/laisve

27 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page