top of page

Rita Ginevičienė

“Klausimai, keičiantys gyvenimą” - saviugdos knyga norintiems greitų ir matomų rezultatų

Pakeisk neigiamas pasąmonės programas ir ribojančius įsitikinimus
SVETLANA VIZNIUK (63)_edited.jpg

Paprastai. Lengvi praktiški pratimai, kuriuos galima daryti net stovint spustyje

Įdomiai. Aibė informacijos apie Tave, apie kurią net nenutuokei

Veiksmingai. Tiesiog daryk taip, kaip parašyta knygoje ir stebėk pokyčius.

46131359_732879497088188_4730074068932362240_n.jpg

Kuo naudinga ši knyga?

Tikriausiai, ir Tu pastebėjai, kad Tave kartais kažkas laiko, traukia atgal. Tu jautiesi tarsi įstrigęs arba įstrigusi tam tikroje situacijoje (žinoma, ji Tau labai nepatinka ir Tu nori kuo greičiau iš jos ištrūkti). Bet kuo daugiau pastangų dedi, tuo atrodo giliau įklimpi. 

 

O gal pas Tave kaip tik viskas gerai - verslas arba darbas, šeima, pomėgiai. Bet kiekvieną rytą atsikeli su smaugiančiu jausmu, kad esi nelaimingas arba nelaiminga. Energijos lygis siekia visiško nulio, dalykai, kurie iki šiol džiugino, neteikia jokio malonumo. Kur ji, gyvenimo pilnatvė? Ir kas toliau?

Tu pradedi klausti savęs:

 • Kodėl man taip vyksta?

 • Kodėl jaučiuosi taip blogai?

 • Ką aš darau ne taip?

 • Kodėl manęs niekas nemyli?

 • Kodėl man taip nesiseka? 

 • Už ką?...

STOP! Visa tai - mūsų klaidingi įsitikinimai arba negatyvios programos, kurios mums kadaise kažkas įskiepijo. Kaip piktžolės, jos skverbiasi į mūsų protą ir nuodija mūsų kūną, mūsų sielą, mūsų gyvenimą. Dažniausiai mes negalime atpažinti šių programų ir net nesuprantame, kad būtent jos ir yra mūsų taip vadinamų problemų priežastimi.

 

Saviugdos knygą “Klausimai, keičiantys gyvenimą” - įrankis, kuris Tau padės išrauti šias piktžoles ir visiems laikams jų atsikratyti. 

Stebuklingi klausimai ir smegenys

Ar žinojai, kad mūsų smegenys mėgsta klausimus? Kiekvieną dieną mes savęs vis kažko klausiame. Verslininkai ir valdininkai sprendžia “klausimus”, tėvai turi “klausimų” savo maištaujantiems paaugliams, o kiek vyrų ir moterų norėtų “užduoti klausimus” savo antrosioms pusėms… Taigi, klausimai mus supa visur. Nes protas, veikdamas mūsų labui, nuolat ieško atsakymų. 

 

Bet užduodami klausimus, mes sukuriame ir tam tikras emocijas, tam tikrą požiūrį, kurį transliuojame į aplinką. O kaip žinia, ką Tu duodi, tą ir gauni. Todėl atsakyk sąžiningai - UŽDUODAMAS ARBA UŽDUODAMA NEIGlAMĄ KLAUSIMĄ, KOKIO ATSAKYMO TIKIESI? 

Kaip saviugdos knyga “Klausimai, keičiantys gyvenimą” padės Tau gauti tinkamus atsakymus ir teigiamus rezultatus?

Ir aš kadaise buvau Tavo vietoje ir užduodavau gniuždančius mane pačią klausimus. Ar aš suvokdavau tai? Žinoma, kad ne. Kol nenuėjau į koučingo sesijas ir nesupratau, kad pati, savo rankomis, griaunu pasitikėjimą savimi, gerus santykius, sveikatą ir laimę apskritai. Mano gyvenimas priminė nesibaigiančias varžybas su nerimu ir baimėmis - arba aš jas, arba jos mane. Galvoje sukdavosi milijonas klausimų nuo “kaip aš su tuo susitvarkysiu” iki “kaip man toliau gyventi”. Neurolingvistinis programavimas atvėrė man akis ir padėjo suprasti, ką aš darau ne taip.

 

Pradėjau sau užduoti KITUS KLAUSIMUS. Ir stebėti, kas bus. Mano nuostabai gyvenimas tarsi “pats” pradėjo keistis. Kažkas įvyko. Bet dar iki galo nesupratau, kas. Užtekdavo TIK užduoti klausimą (kaip, aš aiškinu savo knygoje) ir “stebuklingai” atsirasdavo būdų ir galimybių pasiekti tai, ko noriu. Ateidavo “reikalingi” ir geidžiami žmonės, informacija. Viskas pradėjo keistis neįtikėtinai greitai ir pastebimai. Ir tai nebuvo “svajonės apie nieką” - mano reikalaujanti faktų logika gavo ĮRODYMUS, KAD TAI VEIKIA! Tai buvo neįtikėtina! 

 

Įkvėpta rezultato, pradėjau kurti asmeninių pokyčių metodiką, kuri gali padėti ne tik man. Norėjau, kad kuo daugiau žmonių atrastų paprastą ir veiksmingą būdą keisti savo įsitikinimus bei ištrūkti iš nevilties pančių. Uždaviau sau klausimą: “Kaip galiu tai padaryti?” Ir gavau atsakymą, kurį Tu rasite mano knygoje.

 

“Klausimai, keičiantys gyvenimą” - paprastas kasdienių veiksmų ir savistabos vadovas, kuris tinka kiekvienai moteriai ir vyrui, nepriklausomai nuo to, kuo jis arba ji veikia gyvenime. Tau reikia tik daryti tai, ką siūlau ir stebėti rezultatus. Aš esu tikra, kad kai pradėsi naudoti mano suformuluotus pozityvius klausimus, Tavo protas ir pasąmonė gaus visiškai kitas užduotis nei iki šiol ir Tu gausi visiškai kitus - pozityvius - rezultatus. Visiškai nesvarbu, tiki Tu tuo ar ne. Tau reikia vadovautis mano instrukcijomis ir atsakymai ateis patys. 

Kaip naudotis vadovu?

Kad gauti maksimalų rezultatą, paruošiau trumpą instrukciją. Knygoje Tu rasi 11 skirtingų gyvenimo situacijų. Tau reikia pasirinkti, kurią iš jų norėtum pagerinti arba pakeisti. 

 

 1. Atidaryk dominančią Tave situaciją.

 2. Rask klausimus, kurie atitinka Tavo situacijos. Gali juos pažymėti markeriu.

 3. Pradėk juos skaityti. Geriausia tai daryti ryte arba vakare, kai mūsų protas imlesnis informacijai. Gali trumpai pamedituoti - atsipalaiduok ir nusiųsk Visatai, Dievui arba pasąmonei savo klausimą. 

 

Atsakymai ateis pas Tave tiesiogiai arba užuominomis. Bet jie tikrai ateis. 

Ką daryti, jeigu neradai klausimo?

Aš padėsiu Tau juos suformuluoti teisingai. Pasinaudok mano 5 žingsnių metodika:

 1. Atpažink ribojančius įsitikinimus. Pavyzdžiui: “Aš esu bloga mama”

 2. Pakeisk šį įsitikinimą teigiamu teiginiu. Pavyzdžiui: “Aš esu gera mama”

 3. Suformuluok ir užduok klausimą: “Kodėl aš esu gera mama?”

 4. Lauk atsakymo

 5. Stebėk, kas vyksta.

 

Žinoma, Tu gali galvoti apie atsakymą. Pavyzdžiui, paklausk savęs:”Kodėl aš galiu pasitikėti savimi?”. Išvardink - Aš galiu pasitikėti savimi, nes:

1.

2.

3.

………

Taip paprasta?!

Viskas yra paprasta, jei Tu darai, o ne pastoviai ruošiesi. Mūsų pasąmonėje vyksta daugybė procesų, apie kuriuos net nenutokiam. Bet mokslininkai seniai atrado ryšį tarp to, ką mes jaučiame, ką mes sakome ir tuo kas su mumis vyksta. Todėl taip, viska paprasta, jei Tau tikrai pavyksta susikalbėti su savimi. Mano metodas padės Tau tai padaryti žymiai paprasčiau.

O man tinka šis metodas?

Klausimų metodika yra universali ir tinka visiems. Aš aktyviai taikau šį metodą dirbdama su grupėmis ir individualiai, konsultuoju Tinklinės rinkodaros mokyklos klausytojus. Metodas patrauklus tuo, kad jis visiškai saugus. Tai reiškia, kad jis nepakenks Tavo santykiams ir savijautai. Bet atvirkščiai - gali juos ženkliai pagerinti. 

 

Klausimų metodą Tu gali taikyti:

 • Darbe - lengviau rasi bendrą kalbą su kolegomis ir klientais

 • Derybose - automatiškai formuluosi klausimus pozityviai, pelnysi pašnekovų pasitikėjimą

 • Asmeniniuose santykiuose - pritrauksi “savo” žmogų ir žinosi, kaip jį išsaugoti

 • Šeimoje - pamatysi, kad susikalbėti su vaikais ir sutuoktiniu yra visiškai paprasta, o laiminga šeima - tavo realybė.

Taigi, “Klausimai, keičiantys gyvenimą” gali:

 • nurodyti Tau kryptį,

 • akimirksniu pakeisti Tavo koncentraciją, 

 • keisti Tavo mąstymo būseną iš ribojančios į įgalinančią 

 • atverti duris naujoms galimybėms.

Jeigu esu tam pasiruošęs arba pasiruošusi, pradėkime dabar!

Pervesti į lietuvišką sąskaitą:

 

Suma: €16

Atsiuntimas: nemokamas

LT717300010141717039

Gediminas Grinevičius

Swedbank

Pervesti į sąskaitą Jungtinėje Karalystėje:

 

Suma: £16

Atsiuntimas: nemokamas

Gediminas Grinevicius

Sort Code: 30-98-97

Account Number: 30485762

LLOYDS BANK

PayPal: rita_grineviciene@yahoo.com arba paspaudus ant "Pirkti" mygtuko žemiau.

 

Atlikę pervedimą, nepamirškite atsiųsti pristatymo adreso į 

Facebook messanger: Rita Grineviciene https://www.facebook.com/rita.fmcosmetics

bottom of page