top of page

🚀 10 Tinklinio Maretingo SUPERĮPROČIŲ 🚀

Sako "sėkmė palieka pėdsakus". Kai nuolatos bandrauju su sėkmingais tinklinio marketingo lyderiais, pradedu pastebėti tam tikras tendencijas, tam tikrus veiksmus, kuriuos daugelis daro, tam tikrus įpročius, kuriuos daugelis išsiugdė.Žemiau pasidalinsiu su tavimi 10 tinklinio marketingo SUPERĮPROČIŲ:


#1: GREITIS

Sėkmė mėgsta greitį. Yra langviau statyti tinklinio marketingo verslą greitai, nei iš lėto. Kai darai daug veiksmų per trumpą laiko tarpą, tavo verslas įgauna PAGREITĮ. Sėkmingi lyderiai dažnai daro tuos pačius veiksmus kaip ir tu, tik jie padaro daugiau to paties veiksmo per trumpesnį laiką.


#2. UŽDIRBK PRIMA

Daugelis prisižiūrėję nuotraukų Facebook'e ir Instagram'e nori prabangaus gyvenimo stiliaus ir laisvės. Bet jie to nori dar negavę rezultato ir neuždirbę jokių pinigų. Nemesk savo nuolatinio darbo, kol nepradėjai uždirbti reguliarių pajamų iš savo verslo. Gyvenimo stiliui bus laiko, bet pirma uždirbk pinigus.


#3. VADYBININKO SPĄSTAI

Dažnai tinklinio marketingo atstovai padaro klaidą, pakvietę kelis žmones į verslą jie nustoja dirbti ir galvoja, kad tie keli žmonės jiems pastatys verslą. Kaip lyderis tu turi VISADA BŪTI VEIKSME. Tavo komanda darys tai ką tu darai, o ne tai ką tu sakai.


#4. PAPRASTUMAS

Lyderio darbas yra viską SUPAPRASTINTI. Daugelis žmonių, kurie prisijungia prie tinklinio marketingo verslo, nėra turėję savo verslo ar kažką pardavę gyvenime. Todėl jiems reikia duoti instrukcijas ir juos apmokyti, kaip teisingai daryti darbą. Apgalvok visus procesus savo versle ir pagalvok, ar galima būtų paprasčiau ir aiškiau viską parodyti naujiems žmonėms.


#5. ĮRANKIAI

Tu neturėtum būti vienintelis įrankis tavo komandai. Jei tu darai visas prezentacijas, visus mokymus ir visas verslas "kabo ant tavęs", tu neturėsi laisvės ir tavo žmonės netaps nepriklausomi. Sėkmingiausi lyderiai sukuria ir naudoja įrankius, kuriuos gali naudoti visa komanda. Tada verslas yra DUBLIKUOJAMAS ir tavęs nebereikia tavo komandai, kad galėtų sėkmingai statyti verslą.


#6. BŪK MOKOMA (-AS)

Vienas iš ženklų, kad žmogus gali tapti lyderiu yra gebėjimas klausyti instrukcijų ir daryti veiksmus pagal tai, ką išmoko. Jei žmogus nemoka klausyti instrukcijų ir nedaro, ką jam patariai lyderiai ir mentoriai, bus kur kas sunkiau pasiekti tikslo ir užtruks ilgiau gauti norimus rezultatus.


#7. PRIIMK POKYČIUS

Pokyčiai yra neišvengiamas dalykas versle. Per paskutinius pusantrų metų pamatėme daugybę pokyčių pasaulyje ir savo gyvenime. Raktas yra ne vengti pokyčių, o kuo greičiau prie jų prisitaikyti ir juos panaudoti, kad uždirbtum ir pasiektum dar daugiau. Kol kiti laukia, kol bus kaip buvo, tu galvok kaip prisitaikyti prie to, kaip bus rytoj.


#8. PRIORITETAI

Kartais reikia paaukoti dalykus, kurie tau patinka, kad galėtum turėti daugiau dalykų, kuriuos myli. Visi turime tas pačias 24 valandas per parą. Kad atsirastų laiko kažkam, turėsime paaukoti kažką kito. Viskas turi kainą, ir tavo svajonės ir tikslai taip pat turės kainą, kurią turėsi sumokėti jei nori tai pasiekti. Jei kažko nori, bet dar nepasiekei, turi suprasti, kad tai dar nėra tavo prioritetas. Kai tas dalykas taps Nr.1 prioritetas tavo gyvenime, tada tu padarysi viską, kad tai įvykdytum.


#9: NUSIVYLIMAI ir LŪKESČIAI

Ar tu žinojai, kad gali nusivilti tik tada, jei iš anksto suplanavai nusivilti. Tu nusivili ne dėl kažkokio įvykio, bet dėl to kad tu TIKĖJAISI, kad bus kitaip nei įvyko. Versle daugelis patiria nusivylimus, kai turėjo nerealistiškus lūkesčius. Dažniausiai užtruks ilgiau, nei tu tikiesi ir reikės įdėti daugiau darbo, nei tu tikiesi. Jei pasiruoši tam, tada turėsi mažiau nusivylimų.


#10. ILGALAIKĖ STRATEGIJA

Visada statyk verslą su ilgalaike strategija omenyje. Daryk viską etiškai, sąžiningai, draugiškai, kad ne tik pasiektum savo tikslus ir uždirbtum, bet taip pat jaustumeis gerai tai darydama (-as). Statyk tokį verslą, kurį galėsi vieną dieną palikti savo vaikams ir anūkams. Nebijok kažką prarasti trumpalaikiu atžvilgiu, jei žinai, kad išloši per ilgą laiką.Tavo draugas ir partneris sėkmėje

Gediminas Grinevičius - Verslo Treneris


 

🧲🧲🧲 PERSPĖJIMAS: Nerašyk dar vieno POSTO ar ŽINUTĖS, kol neperskaitei šio posto! 🧲🧲🧲


Ar žinojai, kad daugelio tinklinio marketingo atstovų, niekas neišmokino bendravimo ir turinio kūrimo įgūdžių ir daugelis iš jų pasiduoda negavę rezultato, jau per pirmas savaites ar mėnesius?


Pagaliau! Efektyvaus bendravimo ir nuomonės formavimo per turinį kursas internetu:


“MAGNETINIS LYDERIS”


Ar dažnai UŽSTRINGI bendraudama (-as) žinutėmis su potencialiais klientais ir nebežinai ką rašyti?


Ar būna taip, kad parašai SKELBIMĄ arba padarai video ir niekas nesusidomi tuo ką siūlai?


Ar nepavyksta pabaigti pokalbio iki PARDAVIMU ar REGISTRACIJA į komandą?


Ar labai stengiesi kurdama (-as) postus, bet vistiek negauni LIKE, KOMENTARŲ ir PASIDALINIMŲ.


Ar nesigauna SUKURTI VEIKSMO per socialinės medijos turinį, kuris tau uždirbtų PAJAMAS tavo versle?


Ar dažnai bendraujant su žmonėmis, jie PRADINGSTA ir tau NEBEATRAŠO?


Ar tau ATSIBODO daryti dalykus, kurie NEVEIKIA socialinėje medijoje ir nori pagaliau gauti REZULTATUS?Visa tai gali prailginti tavo kelionę tikslo link, tavo tinklinio marketingo kompanijoje ir atitolinti tavo svajones. BENDRAUJANT su potencialiais klientais ir verslo partneriais neteisingai, gali juos atbaidyti. Darant postus kurie yra NUOBODŪS ir nesudominantys, gali sumažinti tavo sekėjų kiekį ir, net atstumti žmones, kurie galėjo iš tavęs pirkti ar prisijungti prie tavo komandos.


Dažnas tinklinio marketingo atstovas, nuolatos negaudamas rezultatų bendravime su žmonėmis ir per postus socialinėje medijoje, nuleidžia rankas ir meta verslą - NELEISK, KAD TAI BŪTUM TU! Neprarask savo šanso sukurti mėgstamą, pelningą ir džiaugsmingą verslą. Tu nusipelnei to ir tapti sėkmingu žmogumi - tavo pareiga!Sužinok ką daryti jei žmonės:


Nebendrauja

Neatrašo

Nereaguoja į tavo rašytinius postus

Nereaguoja į tavo video ar gyvas transliacijas

Nereaguoja į tavo "stor'ies"

Neperka

Neprisijungia prie komandosKaip šis kursas tau padės?Išmoksi rašyti efektyvius reklaminius tekstus ir kurti video, kad galėtum pritraukti daugiau potencialių klientų ir komandos narių, todėl uždirbsi daugiau savo tinklinio marketingo versle, patraukiant žmonių dėmesį idomiais postais.


Sužinosi įtakos strategijas, kad sutaupytum laiko sakant teisingus dalykus ir naudojant teisingus žodžius, todėl atbaidysi mažiau potencialių kandidatų tavo verslui ir galėsi mėgautis savo verslu.


Išmoksi galingų bendravimo įgūdžių, kad efektyviau bendrautum ir sakytum tinkamus dalykus potencialiems kontaktams, todėl žmones sudominsi savo produktu ir verslo galimybe bei džiaugsies procesu.


Sužinosi kaip rašyti smalsumą žadinančius postus, kad gautum rezultatus versle greičiau, naudojant efektyvius postus, nuotraukas ir video, todėl sutaupysi laiko ir pastangų socialinėje medijoje ir galėsi tą laiką praleisti darant malonesnius dalykus.


Išmoksi patraukti žmonių dėmesį ir daryti jiems įtaką, kad formuotum kitų žmonių nuomonę ir elgesį, todėl turėsi mažiau ginčų ir daugiau norimų rezultatų verslę, ko pasekoje tapsi įtakingesniu lyderiu.


Šis kursas susideda iš 5 labai svarbių pamokų:


Pamoka #1: Trauka - kaip rašyti efektyvius reklaminius postus, kurie patraukia dėmesį ir skatina veiksmą.


Sužinok iš ko susideda efektyvūs reklaminiai tekstai. Išmok juos rašyti pažingsniui. Niekada nebeužstrigsi kuriant efektyvius tekstus.


Pamoka #2: Smalsumas - kaip sukurti smalsumą žadinantį turinį, kuris “užkabina” žmones.


Kaip sumažinti PASIPRIEŠINIMĄ ir padidinti SMALSUMĄ, kurį sukelia tavo postai. Ką naudoja sėkmingi lyderiai tinklinio marketingo industrijoje, kurdami savo smalsumo postus.


Pamoka #3: Komunikacija - kaip tapti MEISTRU santykiuose su žmonėmis ir bendravime.


Laiko patikrinti efektyvaus bendravimo principai. Kaip susidraugauti su žmonėmis, jiems patikti ir daryti įtaką tiems, su kuriais bendrauji? Kaip efektyviai laimėti ginčus, kai nesutampa nuomonės?


Pamoka #4: Įtaka - kaip efektyviai formuoti žmonių nuomonę ir gauti “TAIP” atsakymą.


Moksliniais tyrimais patikrintos ir išbandytos strategijos padedančios padėti žmonėms priimti tau palankius sprendimus. Kaip efektyviausi žmonės ir kompanijos parduoda produktus ir paslaugas. Kokius principus naudoja geriausi pardavėjai?


Pamoka #5: Galia - kaip tapti galingu žmogumi ir daryti įtaką kitiems.


Kaip tapti galingu, įtakingu ir gerbiamu žmogumi? Kaip elgtis su žmonėmis, kuriant sėkmingą verslą? Kaip būti efektyviu lyderiu ir verslininku? Kaip sukurti ilgalaikę sėkmę asmeniniuose santykiuose, versle ir gyvenime?


Visos pamokos vyks gyvai uždaroje Facebook grupėje skirtoje šio kurso dalyviams. Po kiekvienos pamokos bus galimybė užduoti klausimus. Visų pamokų įrašai liks kurso dalyviams VISAM LAIKUI.Nustok bijoti pokalbių su nepažįstamais žmonėmis, nes busi atsipalaidavusi (-ęs) ir žinosi ką ir kada reikia sakyti.


Didžiuosies savimi, kad žinai kaip efektyviai ir idomiai pateikti informaciją.


Pagaliau pradėsi gauti rezultatus per skirtingas socialinės medijos platformas, ir nebereikės nuolatos sukti galvos kaip sukurti galingus postus.


Išsiskirsi iš minios ir kitų tinklinio marketingo atstovų, kaip bendravimo meistras ir savimi užtikrintas lyderis.


Galėsi laisvai bendrauti, rašyti postus ir daryti video, žinodama (-as), kad naudoji laiko patikrintas ir efektyvias strategijas.


Kiti lyderiai ir kolegos tave girs ir grožėsis tavo postais ir iškalba.


Šios žinios tau padės palaiminti daugiau žmonių produktu ir verslo galimybe, kuriuos tu taip myli ir nori, kad kuo daugiau žmonių apie juos sužinotų, įsigytų ir taptų tavo nuostabios kompanijos dalimi.


Net jei dabar tau nesiseka su žmonėmis bendrauti žinutėmis ar akis į akį. Net jei tavo postai ir video neveikia ir neduoda rezultato. Tu gali tapti sėkmingu tinklinio marketingo lyderiu ir pasiekti norimas pajamas bei rezultatus. Tau tereikia TEISINGŲ ĮRANKIŲ, kuriuos tau suteiks šis kursas internetu.


Kodėl Gedimino kursai?


Paskutinius 11 metų praleidau statydamas tinklinio marketingo verslą ir padėdamas kitiems gauti geresnius rezultatus.


Šiame kurse pasidalinsiu diduma to ką išmokau apie COPYWRITING’ą (reklaminių tekstų rašymas), smalsumo postų kūrimą, bendravimo įgūdžius, įtakos darymą, nuomonės formavimą ir asmeninę charakterio galią.


Išleidau daug laiko ir pinigų, mokindamasis pas šių sričių ekspertus, kol išmokau šių įgūdžių, kurie po to labai pasitarnavo versle, todėl noriu ir su tavimi jais pasidalinti.


Pastačiau tinklinio marketingo komandą kurioje yra tūkstančiai žmonių ir tūkstančiai žmonių įsigijo mano organizuotas tinklinio marketingo verslo mokymų programas.


Nuolatos bendrauju su TOP tinklinio marketingo lyderiais iš įvairių kompanijų, kad suprasčiau kas veikia rinkoje ir duoda rezultatus tinklinio marketingo profesionalams.


{Kursas prasideda Šeštadienį, Balandžio 10 dieną 20:00val. Lietuvos laiku!}

Kurso internetu MAGNETINIS LYDERIS “Early Bird” kaina tik 35€ iki Sekmadienio Kovo 28 dienos.

Nuo Pirmadienio Kovo 29 dienos kaina kils iki 40€.


Gali sumokėti naudojant PAYPAL: gediminas_grinevicius@yahoo.com

Arba BANKO PAVEDIMU:

Lietuvoje:

Gediminas Grinevičius

LT717300010141717039

Swedbank

Anglijoje:

Gediminas Grinevicius

Account: 30485762

Sort Code: 30-98-97

LLOYDS BANK

Kai sumokėsi atsiųsk man apmokėjimo nuotrauką ir savo elektroninio pašto adresą į mano Facebook www.facebook.com/gediminas.grinevicius ir pasiprašyk, kad pridėčiau tave prie kurso internetu “MAGNETINIS LYDERIS" grupės.

Jei turi klausimų rašyk man - su malonumu atsakysiu.

Iki pasimatymo kurso viduje!


Sužinok daugiau čia: http://magnetinislyderis.lt/


BONUSAI


Bonus #1: Video mokymas - “Kaip gauti geresnius rezultatus Instagrame ir niekada nepritrūkti idėjų postams?”


BONUS #2: PDF E-Knyga - “33 turinio idėjos tavo socialinei medijai”


Bonus #3: Video mokymas - "4 būdai nugalėti BAIMĘ”


Bonus #4: Video mokymas - “Kaip statyti LAIMINGĄ verslą?”GARANTIJA


Pinigų gražinimo garantija! Jei peržiūrėjus visas 5 pamokas nuspręsi, kad negavai pakankamai naudos - gražinsime sumokėtus pinigus. Neturi ką prarasti!


Nedelsk ir prisijunk dabar. Nepraleisk savo šanso patobulinti įgūdžius ir pagerinti rezultatus!


Ką tu gauni?


5 gyvų PAMOKŲ kursas

4 labai vertingi BONUSAI

KLAUSIMŲ ir ATSAKYMŲ sesija po kiekvienos pamokos

ĮRAŠAI visam gyvenimui

Privati BENDRUOMENĖ uždaroje Facebook grupėje tik kurso dalyviams


P.S.


Daugelis galvoja, kad gimstama gerais komunikatoriais ir žmonės natūraliai moka efektyviai sudėlioti žodžius. Tai NETIESA!


Daugelis žmonių, kurie gauna nepaprastai gerus rezultatus versle, šiuos įgūdžius ištobulino skaitydami knygas, dalyvaudami seminaruose, klausydami audio programų ir samdydami mentorius.


Tu dabar turi tokią pačią galimybę visą šią informaciją gauti VIENOJE VIETOJE, pateiktą suprantamai ir aiškiai. Tau nereikia padaryti visų KLAIDŲ ir patirti visų NEPASISEKIMŲ, tu gali pasimokyti iš kitų klaidų ir sutaupyti daug laiko ir pastangų šio kurso dėka.


Pagalvok, kaip malonu bus statyti tavo tinklinio marketingo verslą, kai galėsi laisvai bendrauti su žmonėmis, žinosi ką ir kada sakyti, galėsi efektyviai sudėlioti žodžius savo skelbimuose ir video. Kaip bus smagu, kai daugiau žmonių susidomės tavo produktais ir verslo galimybe, ir patys kreipsis į tave perskaitę tavo postus…


Prisijunk dabar čia: http://magnetinislyderis.lt/


P.S.S.

​

Šis kursas tau padės:

​

Rašyti asmenines žinutes

Rašyti postus socialinėje medijoje

Rašyti skelbimus

Rašyti elektroninius laiškus

Daryti video

Parduoti produktus

Pasirašyti į komandą

Bendrauti su komandos nariais

Daryti mokymus


Kurso "Magnetinis Lyderis" pamokų grafikas


1 Pamoka - Šeštadienį Balandžio 10 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

2 Pamoka - Antradienį Balandžio 13 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

3 Pamoka - Ketvirtadienį Balandžio 15 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

4 Pamoka - Šeštadienį Balandžio 17 dieną 20:00val. Lietuvos laiku

5 Pamoka - Antradienį Balandžio 20 dieną 20:00val. Lietuvos laiku


Visos pamokos vyks Facebook live transliacijos būdu šioje grupėje. Jums tereikia užeiti nurodytu laiku į šią grupę ir matysite pamokas gyvai ir galėsite užduoti klausimus komentaruose.


Jei gali pasidalink su draugais ir komanda 🙏😍😘


Naujausi įrašai

Rodyti viską

コメント


bottom of page